Willem vd K schreef:Zeddicus schreef:Hmm twijfel twijfel. Wil een bestelling voor Sinterklaas de deur uit doen, maar twijfel tussen drie flessen.
- Aberlour a'bunadh word fles 1.
Voor fles 2 heb ik in gedachten:
- Glenmorangie 10yo the original of
- Glen Garioch founders reserve of
- Glen Garioch 12yo
hmm moeilijk moeilijk. Iemand zin om een tipje te geven?
Tweede fles wil ik graag richting bourbon cask/vanille/honing smaakpallet. Vind the balvenie single cask 12yo namelijk erg lekker.
Poe, ja je kan erg veel kanten op natuurlijk. Ook in de laten we zeggen <€30 prijscategorie. Die Founder's Reserve is prima waar voor je geld, maar geen hoogvlieger. Dan is die Glenmorangie duidelijk beter, maar ook (volgens mij) wel wat meer sherryvat invloeden. Je kunt ook de Arran 10yo overwegen, of natuurlijk de Clynelish 14yo wat voor die prijs toch wel mijn absolute favoriet is. Voor iets meer "coastal" kun je een Bunna 12 natuurlijk ook overwegen, maar ook die heeft ietsjes sherryvat invloeden.
Bedankt voor de input. Het is uiteindelijk de Glen Garioch 12yo geworden. De morangie, bewaar ik voor een andere bestelling. De Clynelish ziet er ook interessant uit.







Nee, grapje. Daar hebben we niks mee te maken 


