johan brugge schreef:Ik heb de Smokehead geproefd en een Finlaggan (al weet ik niet precies meer welke editie) en ik vond de Smokehead duidelijk de betere. De Finlaggan miste complexiteit en karakter in vergelijking met de Smokehead.
Ah, bedankt, dat klinkt toch wel als een relevant verschil (voor die 4 euro zei de Nederlander
Piet schreef:Neen, helemaal niet mijn ding die Smokehead. Je moet wel echt een ppm-head zijn om deze lekker te vinden.
Zie mijn notitie: Smokehead, Islay Single malt, 6yo, 43%
Ik zie toch goed dat je hem in je beoordeling 82 punten geeft? Daarmee probeer je dan een meer objectieve score te geven? Want als persoonlijke is het wel hoog voor iets dat helemaal je 'ding' niet is lijkt me toch? Niet heel kritisch bedoeld trouwens, ik ben als nieuweling gewoon nieuwsgierig.
Van peathead mag je me verder gerust beschuldigen vrees ik. Laat ik zeggen dat ik tot nu toe mijn maximum nog niet heb ontdekt en dat je me voor een Ardbeg o.i.d. wakker mag maken. Aan de andere kant heb ik nog geen Octomore geprobeerd tot nu toe.








