Ongelezen berichtdoor WhiskyDudes » 10 Mar 2015, 19:31
Sowieso altijd goed kijken of er een review te vinden is van een reviewer die op je smaak "zit": er zijn ontzettend goede IB's maar het kan ook een stuk beroerder zijn. Gaat niet opzettelijk, maar dat risico is wel groter met een single cask.
Dat geldt ook voor de single cask OB's: de ene Glendronach 1994, 20yo PX is de andere zeker niet, de ene kan top zijn, het vat er naast kan een klap minder zijn.
Wel zal een OB er dan voor kiezen dat vat het blended circuit in te doen, terwijl een IB, die dat vat al jong heeft gekocht niet 20 jaar heeft zitten broeden om hetzelfde vat vervolgens voor een appel en een ei weer het blende circuit in te drukken.
Je "huiswerk" doen blijft zeer aan te raden, altijd wel natuurlijk, maar zeker bij single cask bottelingen....
0 x