Cask1988 schreef:m veel in Heerhugowaard momenteel dus das een goeie tip!
Het is inderdaad een leuke zaak waar je goed geholpen wordt en nog wel eens met wat verrassends thuis komt.
Cask1988 schreef:m veel in Heerhugowaard momenteel dus das een goeie tip!

Daarnaast nog een Glenburgie potstill festival 2022https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/218663/glenburgie-2005-gm
Aaaan taaaaaafel schreef:Glen Scotia malts festival alle edities en sommige zelfs dubbelDaarnaast nog een Glenburgie potstill festival 2022https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/218663/glenburgie-2005-gm
.


Fat Bastard! schreef:De allereerste winkel waar ik online whisky kocht (geen idee meer hoe lang geleden) was The Whiskyspecialist in Alkmaar van Charles.
Sindsdien kom ik regelmatig bij hem terug als klant, en als ik enigszins in de buurt van Alkmaar kom rijd ik graag bij hem langs voor een praatje en een bakkie.
Zo ook vanmorgen.
Naast de 26yo Imperial die ik vooraf had besloten mee naar huis te nemen nog een beetje bijvangst:
SB 10
SB 12CS
Pulteney 19yo Old Malt Cask

Cor - Vinabc schreef:Bestelde je toen niet nog met een bonnetje uit de radiogids
Aaaan taaaaaafel schreef:Bedoel je potstil botteling? Heb je misschien een link?
Arrans zijn altijd

Iain87 schreef:Aaaan taaaaaafel schreef:Bedoel je potstil botteling? Heb je misschien een link?
Arrans zijn altijd
Ik bedoel de 2020 Campbeltown Malts Festival botteling, 14 jaar Tawny Port finish. Lijkt me een interessante.
https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/154189
Aaaan taaaaaafel schreef:Iain87 schreef:Aaaan taaaaaafel schreef:Bedoel je potstil botteling? Heb je misschien een link?
Arrans zijn altijd
Ik bedoel de 2020 Campbeltown Malts Festival botteling, 14 jaar Tawny Port finish. Lijkt me een interessante.
https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/154189
Das een hele fijn idd. Via dit forum twee van deze kunnen kopen.

Erik1908 schreef:Afgelopen vrijdag blies ik 60 kaarsjes uit. Op zaterdag met een fijn gezelschap in de tuin, ontving ik dit cadeau:


disciple schreef:Bunna 12 CS, was er al een tijdje naar op zoek maar via buitenlandse websites kwam ik steeds ruim boven de 100 euro uit, drankdozijn stelt zelden teleur!
Terug naar “De "Gouden Godendrank" in de volle breedte”
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 33 gasten