Ik heb eigenlijk nooit meegedaan omdat ik niet zoveel flessen van hetzelfde wil maar nu ze er 2 aanbieden lijkt het me wel leuk.
Excuses als ik domme vragen stel.



braamr schreef:Zie dat hij al "online" staat en de teller langzaam naar beneden loopt. Dit zal het volgende dingetje worden. Zorgen dat je geen voorspelbare link neemt op de pagina.
Gaat nu wel snel, dus vraag me af hoeveel er nog over is als hij echt online gaat.


Oogadal schreef:Tsja, het zal wel aan mij liggen, maar als je zegt 19.00 live dan moet je 'm niet om 18.50 live zetten. Zo moeilijk kan 't niet zijn toch?
Ik heb getwijfeld, vindt 'm knap aan de prijs namelijk, maar over jaar of 5 een 25 yo dan is het net te doen.

Oogadal schreef:Tsja, het zal wel aan mij liggen, maar als je zegt 19.00 live dan moet je 'm niet om 18.50 live zetten. Zo moeilijk kan 't niet zijn toch?


Dre schreef:Oogadal schreef:Tsja, het zal wel aan mij liggen, maar als je zegt 19.00 live dan moet je 'm niet om 18.50 live zetten. Zo moeilijk kan 't niet zijn toch?
Deze keer ben ik het met je eens Edwin![]()
En dus niet alleen omdat ik nu misgreep (terwijl ik hem wel al in mijn mandje had zitten, nóg steeds eigenlijk. Alleen ik kan niet meer naar Proceed). Alhoewel in de aankondiging stond: "rond 19:00 uur", dus feitelijk hebben ze gedaan wat er beloofd is. Na ja, ik proef wel een sample ergens tzt.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten