Vatencollectief casQueteers.com

Hier kan gediscussieerd worden en kunnen meningen en ervaringen gedeeld worden m.b.t. websites, verenigingen, clubs en commerciële instellingen inclusief leveranciers en Independend Bottlers, die al dan niet staan in de onderstaande geclassificeerde lijsten.
andre8x8
Top bijdrager
Top bijdrager
Berichten: 591
Lid geworden op: 03 Mar 2012, 17:01

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor andre8x8 » 13 Mei 2020, 21:15

Het is echt niet dat ik zo dol ben op facebook, maar af en toe kan ook dit medium best handig zijn.

Patiënt? Ik voel me niet aangesproken....
1 x
Afbeelding

Gebruikersavatar
Dram The Man
Top bijdrager
Top bijdrager
Berichten: 653
Lid geworden op: 05 Okt 2013, 20:42

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor Dram The Man » 13 Mei 2020, 21:28

Voor die prijs moest ik niet nadenken om terug een deel te kopen (en dit zonder facebook!). :lekker
Eind vorig jaar een deel gekocht van een Bunna vat: 4 flessen = all-in prijs per fles rond € 54 (o.v.).
Dit deel: 6 flessen = all-in prijs per fles rond € 31 (o.v.).
Iemand een idee van waar dit grote prijsverschil, is een hogshead dan zoveel duurder dan een butt? Of is er een andere reden?
0 x
Dram The Man @ Whiskybase
There are two things a Highlander likes naked, ... and the other one is Malt Whisky.

Wouterk
Top bijdrager
Top bijdrager
Berichten: 915
Lid geworden op: 24 Jan 2016, 01:03
Locatie: Eindhoven

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor Wouterk » 13 Mei 2020, 23:26

Dram The Man schreef:Voor die prijs moest ik niet nadenken om terug een deel te kopen (en dit zonder facebook!). :lekker
Eind vorig jaar een deel gekocht van een Bunna vat: 4 flessen = all-in prijs per fles rond € 54 (o.v.).
Dit deel: 6 flessen = all-in prijs per fles rond € 31 (o.v.).
Iemand een idee van waar dit grote prijsverschil, is een hogshead dan zoveel duurder dan een butt? Of is er een andere reden?


Vintage wellicht? De bunna van vandaag is van 2017.
0 x
There is more to the picture than meets the eye (NY on HH, MM)

Gebruikersavatar
Dre
Forum goeroe
Forum goeroe
Berichten: 3044
Lid geworden op: 16 Dec 2015, 01:03
Locatie: Breda

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor Dre » 14 Mei 2020, 00:04

Oogadal schreef:Ik heb net Adri een bericht gestuurd dat ik dit niet correct vindt. Alsof de mails al niet laat genoeg binnen komen door gebruik van batches mail.
Nu zit er een horde van die Feesboek patiënten al om 18.30 te F5’en terwijl de niet exhibitionistisch ingestelde mens het moet doen met de wicq mails. En die komen al soms te laat omdat ze in batches gaan.

Serieus? Daar zal Adri ook echt op zitten te wachten... Ook al vanuit andere hoeken vernomen over teleurgestelde mensen die verhaal gaan halen. Oké, ten opzichte van het tijdstip van de mails is het niet helemaal lekker, echter:
Sinds al een behoorlijke tijd hebben de casQueteers voor een vast ritme gekozen, woensdagavond rond 19:00 uur. Daar heb je geen 'Feesboek' voor nodig, (hooguit kan je soms een beetje voorkennis opdoen over wat er die woensdag komen gaat), en je hoeft dus ook niet braaf op je mail te zitten wachten. Gewoon rond zevenen inloggen en kijken wat er aangeboden wordt.
En bovendien, laten we nog wel blijven beseffen dat het een hobby is he, zowel voor Adri en Willem als voor ons. Nou nou, dan grijpen we eens mis bij een deeltje. Komt er altijd wel weer een ander mooi deeltje langs, is het niet de ene week, dan wel de volgende.
Daarnaast geldt volgens mij voor het merendeel van de deelnemers aan vatdelen dat ze al héél veel whisky hebben stáán, nog heel veel whisky zullen kopen en ook ondertussen behoorlijk wat whisky in de pijplijn van caskprogramma's hebben zitten. Dus van een paar flesjes heavily peated Bunna mínder zal niemand omkomen van de dorst toch zeker?
9 x

Gebruikersavatar
defeatless
Moderator
Moderator
Berichten: 3633
Lid geworden op: 11 Jun 2014, 23:45
Locatie: Wageningen

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor defeatless » 14 Mei 2020, 01:11

Ik snap het wel hoor. 19:53 mail, 19:56 uitverkocht. Dat is toch een beetje raar. Je kan beter een mail uitdoen op dinsdagavond en dan zeggen: woensdag 19 uur staat ie beschikbaar. Zeker als je op maandag al een hint geeft die duidelijk naar een populaire distilleerderij verwijst.

Anyhow, ik had um evenwel laten lopen, maar voor hetzelfde geld had ik me nu ook een beetje bepiepeld gevoeld.
4 x

Gebruikersavatar
edwinedje
Forum goeroe
Forum goeroe
Berichten: 2744
Lid geworden op: 10 Jan 2012, 10:05
Locatie: Zaandam
Contact:

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor edwinedje » 14 Mei 2020, 08:59

Voor diegene zonder Facebook;

Adri Hoogvliet‎ - casQueteers.com
Admin · 10 hrs ·

Wat ging de Islay Malt snel vanavond. Het is fijn als er veel enthousiasme is, maar nu was er ook veel teleurstelling. Dat is niet wat we voor ogen hebben, we doen het voor ons plezier en het moet voor iedereen leuk zijn. We plaatsen al een tijdje de vaatjes woensdagavond 19:00h. Daarna start het verzenden van de nieuwsbrief, die heeft een doorlooptijd van meer dan 2 uur.

Volgende week doen we een test, kijken of dat beter werkt:
We sturen dinsdagavond de nieuwsbrief met de aankondiging van het vat van woensdag. Woensdag rond 19:00h staat het vat online.

Volgende week herkansing, met een zusje van dit lieftallige drietal.


:Slainte
8 x
Afbeelding / Mijn Website met mijn Distillery Visits

Ik wil niet veel willen, want dan krijg je maar een deel...
...maar van de dingen die je niet wil krijg je altijd lekker veel. {Def P.}

Ik ben mezelf in principe dus dan ben ik in feite mij {Brainpower}

Gebruikersavatar
Dyson81
Top bijdrager
Top bijdrager
Berichten: 657
Lid geworden op: 21 Jan 2016, 22:45

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor Dyson81 » 14 Mei 2020, 09:28

Nagenoeg één ieder weet dat Adri en Willem dit vanuit hobbyperspectief hebben opgezet, ik vraag me overigens wel af dit nog alleen maar hobby is gezien de huidige aantallen inmiddels :Scratch
Het idee van de nieuwsbrief werkte totdat de vraag groter werd dan de supply, in die fase zitten zitten ze nu waardoor er soms teleurstellingen zijn.
Iedereen die het een beetje volgt kan toch wel een patroon ontdekken met een aanbod op woensdag om 19u!!!! Daar heb je geen nieuwsbrief voor nodig.

Maar laten we het even in perspectief zien, er is genoeg lekkers te vinden en bovendien als er nieuwe bottlingen komen wordt dit vaak ook niet aangekondigd, check de laatste uitgave van TWJ of de uitgaves van de geverfde Edradour...voel je je dan ook bepiepeld :HitHead
0 x

Gebruikersavatar
edwinedje
Forum goeroe
Forum goeroe
Berichten: 2744
Lid geworden op: 10 Jan 2012, 10:05
Locatie: Zaandam
Contact:

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor edwinedje » 14 Mei 2020, 10:05

Ach voor beide zijdes valt wat te zeggen ...

Als het patroon er is, dan is de nieuwsbrief eigenlijk overbodig.
Bij een nieuwe aanmelding geef je dan in de welkomst email de instructie om op woensdag om 19:00 te F5-en en klaar is Kees (of Adri)

Maar als je dan toch een nieuwsbrief uitstuurt denk ik wel dat hij relevant moet zijn.
Wat is het punt van iets aankondigen, als het aanbod al verkocht is?

Denk dat Adri gehoor heeft gegeven aan de opmerkingen (om ze maar geen klachten te noemen) en een mooie oplossing heeft gevonden.

:Slainte
1 x
Afbeelding / Mijn Website met mijn Distillery Visits

Ik wil niet veel willen, want dan krijg je maar een deel...
...maar van de dingen die je niet wil krijg je altijd lekker veel. {Def P.}

Ik ben mezelf in principe dus dan ben ik in feite mij {Brainpower}

Gebruikersavatar
Wouter1981
Whisk(e)y goeroe
Whisk(e)y goeroe
Berichten: 1876
Lid geworden op: 09 Jul 2015, 20:01
Contact:

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor Wouter1981 » 14 Mei 2020, 10:13

Ik snap de reactie van Edwin [oogadal] dus wel. Dan ga ik er even vanuit dat dit een vaatje is dat de Dudes over hebben gedaan naar de Casqueteers.

Edwin heeft eerder uitgelegd dat zijn bedoeling is dat dit zo veel mogelijk bij liefhebbers terecht komt en dat dat via de Casqueteers een mooie mogelijkheid is.
Dan is het lullig wanneer een aantal mensen minder kans hebben omdat ze de mail een uur later krijgen dan anderen.

En voor iemand die anti FB is, is het dan vervelend om te zien dat juist via dat kanaal extra info komt over tijdstip en herkomst, waardoor mensen die wel lid zijn van dat gedrocht al helemaal klaar zitten achter de knoppen. Zeker als het om 'jouw' vaatje gaat.
Lijkt me prima dat hij dat signaleert naar de Casqueteers en als ik de reactie van heb lees snappen ze dat ook en vinden ze het zelf ook vervelend.

Klein mod editje ter verduidelijking.
1 x
"Whisky, because no great story ever started with someone eating a salad"


Afbeelding

Gebruikersavatar
Dre
Forum goeroe
Forum goeroe
Berichten: 3044
Lid geworden op: 16 Dec 2015, 01:03
Locatie: Breda

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor Dre » 14 Mei 2020, 10:45

Wouter1981 schreef:En voor iemand die anti FB is, is het dan vervelend om te zien dat juist via dat kanaal extra info komt over tijdstip en herkomst

Maar dat ís dus niet zo. Kijk, dit is alles wat er vooraf op Facebook werd 'aangekondigd':
cQs aankondiging.JPG
cQs aankondiging.JPG (53.45 KiB) 1444 keer bekeken


En zoals eerder aangehaald is het al máánden zo dat de casQueteers elke woensdag rond 19:00 uur een nieuw vataandeel plaatsen. En het is ook al tijden bekend (en ook hier in dit draadje al meerdere keren genoemd) dat de mails soms vertraagd binnen komen, dus voor de meesten moet onderhand wel duidelijk zijn dat je niet geduldig op dat mailtje moet zitten wachten en dan pas handelen. Dan kan je uiteraard discussiëren over het nut dan nog van zo'n mail, maar dat staat verder los van de mogelijkheid om gewoon op tijd even in te loggen. Dat kan je overigens óók gewoon via je telefoon, dus je hoeft niet eens in de buurt van een pc of laptop te zitten.
Eerder denk ik dat velen het gewoon wel eens vergeten, en dat de mail dan als geheugensteuntje dient. En dan kan je wel eens te laat zijn ja.
0 x

Gebruikersavatar
Wouter1981
Whisk(e)y goeroe
Whisk(e)y goeroe
Berichten: 1876
Lid geworden op: 09 Jul 2015, 20:01
Contact:

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor Wouter1981 » 14 Mei 2020, 11:38

Dre schreef:
Wouter1981 schreef:En voor iemand die anti FB is, is het dan vervelend om te zien dat juist via dat kanaal extra info komt over tijdstip en herkomst

Maar dat ís dus niet zo. Kijk, dit is alles wat er vooraf op Facebook werd 'aangekondigd':
cQs aankondiging.JPG


En zoals eerder aangehaald is het al máánden zo dat de casQueteers elke woensdag rond 19:00 uur een nieuw vataandeel plaatsen. En het is ook al tijden bekend (en ook hier in dit draadje al meerdere keren genoemd) dat de mails soms vertraagd binnen komen, dus voor de meesten moet onderhand wel duidelijk zijn dat je niet geduldig op dat mailtje moet zitten wachten en dan pas handelen. Dan kan je uiteraard discussiëren over het nut dan nog van zo'n mail, maar dat staat verder los van de mogelijkheid om gewoon op tijd even in te loggen. Dat kan je overigens óók gewoon via je telefoon, dus je hoeft niet eens in de buurt van een pc of laptop te zitten.
Eerder denk ik dat velen het gewoon wel eens vergeten, en dat de mail dan als geheugensteuntje dient. En dan kan je wel eens te laat zijn ja.


Ze zitten nu in een reeks van elke week een nieuw vat.
Maar dat is lang niet altijd zo. Dus dan is de mail (of FB) wel degelijk de trigger.
0 x
"Whisky, because no great story ever started with someone eating a salad"


Afbeelding

Gebruikersavatar
WhiskyDudes
(Whisky)Professional
(Whisky)Professional
Berichten: 4949
Lid geworden op: 24 Feb 2015, 09:06
Locatie: Drenthe

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor WhiskyDudes » 14 Mei 2020, 12:16

Dre schreef:
Oogadal schreef:Ik heb net Adri een bericht gestuurd dat ik dit niet correct vindt. Alsof de mails al niet laat genoeg binnen komen door gebruik van batches mail.
Nu zit er een horde van die Feesboek patiënten al om 18.30 te F5’en terwijl de niet exhibitionistisch ingestelde mens het moet doen met de wicq mails. En die komen al soms te laat omdat ze in batches gaan.

Serieus? Daar zal Adri ook echt op zitten te wachten... Ook al vanuit andere hoeken vernomen over teleurgestelde mensen die verhaal gaan halen. Oké, ten opzichte van het tijdstip van de mails is het niet helemaal lekker, echter:
Sinds al een behoorlijke tijd hebben de casQueteers voor een vast ritme gekozen, woensdagavond rond 19:00 uur. Daar heb je geen 'Feesboek' voor nodig, (hooguit kan je soms een beetje voorkennis opdoen over wat er die woensdag komen gaat), en je hoeft dus ook niet braaf op je mail te zitten wachten. Gewoon rond zevenen inloggen en kijken wat er aangeboden wordt.
En bovendien, laten we nog wel blijven beseffen dat het een hobby is he, zowel voor Adri en Willem als voor ons. Nou nou, dan grijpen we eens mis bij een deeltje. Komt er altijd wel weer een ander mooi deeltje langs, is het niet de ene week, dan wel de volgende.
Daarnaast geldt volgens mij voor het merendeel van de deelnemers aan vatdelen dat ze al héél veel whisky hebben stáán, nog heel veel whisky zullen kopen en ook ondertussen behoorlijk wat whisky in de pijplijn van caskprogramma's hebben zitten. Dus van een paar flesjes heavily peated Bunna mínder zal niemand omkomen van de dorst toch zeker?


Vindt je reply wel heel kort door de bocht Dre. Terwijl je normaal zo van de slakken en het zout bent. ;) Er gaan soms ook weken voorbij dat er geen vat op de woensdag is trouwens.
Adri gooit die mails er in batches uit en dat duurt gewoon 2 uur voordat iedereen zijn mail heeft. Het gebeurt dus altijd dat er mensen zijn die gelijk doorklikken en dan al zien dat de 120 delen zijn uitverkocht. En, maar dat kan aan mij liggen, dat vind ik gewoon lullig. Want je kunt ook, omdat die mails er in batches uit moeten, deze dinsdag verzenden en dan aankondigen dat het vaatje woensdag vanaf 19.00 in te tekenen is. Van Adri heb ik begrepen dat dit bij wijze van proef de volgende keer ook gaat gebeuren.
De makkelijkste manier om van teleurgestelde mensen af te komen denk ik. Wat wat voor jou totaal niet interessant kan zijn kan voor een ander juist heel interessant zijn.
0 x
Whiskydudes
Whiskydudes Facebook
Life is too short to drink shitty Scotch!

Gebruikersavatar
FGG
Forum goeroe
Forum goeroe
Berichten: 2694
Lid geworden op: 31 Aug 2016, 19:35
Locatie: Hengelo
Contact:

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor FGG » 14 Mei 2020, 13:18

Oogadal schreef:
Dre schreef:
Oogadal schreef:Ik heb net Adri een bericht gestuurd dat ik dit niet correct vindt. Alsof de mails al niet laat genoeg binnen komen door gebruik van batches mail.
Nu zit er een horde van die Feesboek patiënten al om 18.30 te F5’en terwijl de niet exhibitionistisch ingestelde mens het moet doen met de wicq mails. En die komen al soms te laat omdat ze in batches gaan.

Serieus? Daar zal Adri ook echt op zitten te wachten... Ook al vanuit andere hoeken vernomen over teleurgestelde mensen die verhaal gaan halen. Oké, ten opzichte van het tijdstip van de mails is het niet helemaal lekker, echter:
Sinds al een behoorlijke tijd hebben de casQueteers voor een vast ritme gekozen, woensdagavond rond 19:00 uur. Daar heb je geen 'Feesboek' voor nodig, (hooguit kan je soms een beetje voorkennis opdoen over wat er die woensdag komen gaat), en je hoeft dus ook niet braaf op je mail te zitten wachten. Gewoon rond zevenen inloggen en kijken wat er aangeboden wordt.
En bovendien, laten we nog wel blijven beseffen dat het een hobby is he, zowel voor Adri en Willem als voor ons. Nou nou, dan grijpen we eens mis bij een deeltje. Komt er altijd wel weer een ander mooi deeltje langs, is het niet de ene week, dan wel de volgende.
Daarnaast geldt volgens mij voor het merendeel van de deelnemers aan vatdelen dat ze al héél veel whisky hebben stáán, nog heel veel whisky zullen kopen en ook ondertussen behoorlijk wat whisky in de pijplijn van caskprogramma's hebben zitten. Dus van een paar flesjes heavily peated Bunna mínder zal niemand omkomen van de dorst toch zeker?


Vindt je reply wel heel kort door de bocht Dre. Terwijl je normaal zo van de slakken en het zout bent. ;) Er gaan soms ook weken voorbij dat er geen vat op de woensdag is trouwens.
Adri gooit die mails er in batches uit en dat duurt gewoon 2 uur voordat iedereen zijn mail heeft. Het gebeurt dus altijd dat er mensen zijn die gelijk doorklikken en dan al zien dat de 120 delen zijn uitverkocht. En, maar dat kan aan mij liggen, dat vind ik gewoon lullig. Want je kunt ook, omdat die mails er in batches uit moeten, deze dinsdag verzenden en dan aankondigen dat het vaatje woensdag vanaf 19.00 in te tekenen is. Van Adri heb ik begrepen dat dit bij wijze van proef de volgende keer ook gaat gebeuren.
De makkelijkste manier om van teleurgestelde mensen af te komen denk ik. Wat wat voor jou totaal niet interessant kan zijn kan voor een ander juist heel interessant zijn.

Same here: mail binnen, kijken, out of stock. Lekker dan. Ik zit ondertussen steeds minder op FB en het is en blijft een onbetrouwbaar medium. Ik baal er wel van dat ik geen deel van die Bunna heb kunnen pakken. Gewoon kansloos, zeg maar.
0 x
Whisky is the answer... (I don't remember the question)

Afbeelding

Mijn samplelijst

Gebruikersavatar
Dram The Man
Top bijdrager
Top bijdrager
Berichten: 653
Lid geworden op: 05 Okt 2013, 20:42

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor Dram The Man » 14 Mei 2020, 14:07

Hoe je het ook draait of keert, met of zonder mails, met of zonder facebook, aan- of onaangekondigd..., er zullen steeds mensen uit de boot vallen en teleurgesteld zijn. Er worden meestal tussen de 40 en 100 shares aangeboden, de vraag is dan soms groter dan het aanbod. Wat ga je doen met mensen (zoals ik) die in een ploegenstelsel werken en niet elke woensdagavond online zijn, een pre-order misschien? :Tongue Heb ik daardoor al veel mooie shares gemist? Ja. Vind ik dit erg? Neen, want ik heb al (te)veel mooie shares kunnen kopen en er zullen er zeker nog volgen!
0 x
Dram The Man @ Whiskybase
There are two things a Highlander likes naked, ... and the other one is Malt Whisky.

braamr
Senior
Senior
Berichten: 163
Lid geworden op: 12 Okt 2016, 10:40

Re: Vatencollectief casQueteers.com

Ongelezen berichtdoor braamr » 14 Mei 2020, 16:04

Een idee zou natuurlijk kleinere shares kunnem zijn of stimuleren van het ruilen van flessen binnen dit forum o.a.. Ik vraag me wel eens af wat ik nu met 6 flessen moet gaan doen en zou dan liever 3 flessen ruilen voor iets anders leuks.
0 x


Terug naar “Discussies, ervaringen en meningen over websites, verenigingen, clubs en commerciële instellingen inclusief leveranciers en IB's”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast