https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/129707/tobermory-12-year-old
https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/18211/ledaig-10-year-old
Met name de Ledaig vond ik zeer aangenaam



Mark schreef:Gisteravond de Whitlaw 2014 VW geprobeerd; ik vond 'm vrij zoet, helemaal voor een HP. Zat nog wel wat ziltigs en rokerigs in, maar het zoete vond ik vrij overheersend.. Hebben jullie deze HP al geproefd, en wat vond je ervan?
https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/148247/whitlaw-2014-vw





Daan schreef:Met dank aan Tristan in het glas: een Glenrothes 1997 TDD van de Poisonous Frog serie.
In tegenstelling tot die van WhB, is deze veel minder "in your face", deze is enorm goed in balans. Hij is ook minder houterig en droog. Niet dat ik dat persé vervelend vind bij whisky's, maar hier zorgt het voor goede balans en complexiteit. Wat een fijne whisky, snap wel dat deze snel was uitverkocht destijds.
Tristan, nogmaals bedankt voor het ruilen van de samples!

Tris schreef:Jij ook bedankt, goeie uitwisseling!![]()
Die kikker is lekker, niet waar?
Inderdaad vrij zacht maar toch heel complex en vol van smaak.
Hier gaat hij ook vrij hard, ik ben inmiddels alweer over de helft heen.
Ik heb alleen nog maar even geroken en genipt aan jouw samples.
Tot nu toe zijn denk ik de Glendronach 1995 PX en de Glenrothes 1997 WhB favoriet maar we gaan het zien als ze echt in mijn glas zitten, ik kijk ernaar uit!![]()




Terug naar “De "Gouden Godendrank" in de volle breedte”
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 37 gasten