WhiskyTrader.nl

Hier kan gediscussieerd worden en kunnen meningen en ervaringen gedeeld worden m.b.t. websites, verenigingen, clubs en commerciële instellingen inclusief leveranciers en Independend Bottlers, die al dan niet staan in de onderstaande geclassificeerde lijsten.
Gebruikersavatar
Matti
Moderator
Moderator
Berichten: 4435
Lid geworden op: 25 Okt 2011, 23:00
Locatie: Zutphen

WhiskyTrader.nl

Ongelezen berichtdoor Matti » 02 Jun 2016, 08:58

WhiskyTrader.nl is een nieuw platform waar je een whiskycatalogus kan onderhouden en flessen kan kopen en verkopen. En aangezien ze onze nieuwe hoofdsponsor zijn, leek mij een eigen onderwerp op zijn plaats :)
1 x
Matthijs, whiskynerd.

Gebruikersavatar
TurboMcKwek
Forum goeroe
Forum goeroe
Berichten: 4148
Lid geworden op: 21 Jun 2015, 23:04

Re: WhiskyTrader.nl

Ongelezen berichtdoor TurboMcKwek » 02 Jun 2016, 10:38

Ziet er interessant uit, weinig commissie ook (2.5%). Perfect voor gelukszoekers, kunnen ze HWF overslaan :lol: .
3 x
2 ∞ & →

Gebruikersavatar
laddie teun
Top bijdrager
Top bijdrager
Berichten: 705
Lid geworden op: 10 Sep 2009, 11:19

Re: WhiskyTrader.nl

Ongelezen berichtdoor laddie teun » 02 Jun 2016, 10:51

wat voegt whiskytrader toe tov van whiskybase?
0 x
Uw persoonlijk reisadviseur voor al uw reiswensen: http://www.thetravelclub.nl/teunvanwel

Whiskysamples: www.mywhiskysamples.com

Gebruikersavatar
defeatless
Moderator
Moderator
Berichten: 3633
Lid geworden op: 11 Jun 2014, 23:45
Locatie: Wageningen

Re: WhiskyTrader.nl

Ongelezen berichtdoor defeatless » 02 Jun 2016, 11:28

laddie teun schreef:wat voegt whiskytrader toe tov van whiskybase?


Niet veel, behalve dat de commissie dus 2,5% is. WB hanteert 8%
0 x

WhiskyTrader
Nieuwkomer
Nieuwkomer
Berichten: 9
Lid geworden op: 02 Jun 2016, 14:18

Re: WhiskyTrader.nl

Ongelezen berichtdoor WhiskyTrader » 11 Jun 2016, 08:40

Dank je Matti voor de introductie.

We doen ons best om een aangenaam platform te zijn voor aanbieders en kopers van flessen whisky. Zo overzichtelijk mogelijk en zo eenvoudig mogelijk. Aangezien we nog maar net van start zijn gegaan horen we graag van gebruikers wat ze er van vinden (opbouwend graag :) ) via ons email adres info@whiskytrader.nl

In "aanbiedingen" hebben we een introductie-actie gezet voor de eerste 25 gebruikers die 20 flessen whisky toevoegt aan de catalogus (die er uiteraard nog niet in staan), met daarbij 2 foto's van de betreffende whisky. 1 van de fles en 1 van de fles met tube, doos of kist.

Vriendelijke groet,

WhiskyTrader.nl
WhiskyTrader.com
0 x

WhiskyTrader
Nieuwkomer
Nieuwkomer
Berichten: 9
Lid geworden op: 02 Jun 2016, 14:18

Re: WhiskyTrader.nl

Ongelezen berichtdoor WhiskyTrader » 11 Jun 2016, 09:18

Ter verduidelijking en om eventuele misverstanden te voorkomen over onze introductie-actie:

de eerste 25 gebruikers die op onze website 20 nieuwe items (flessen whisky) toevoegd aan de catalogus krijgen een mooie doos cadeau met 4 x 20ml samples. Voorwaarde is dat de fles nog niet in de catalogus staat en er minimaal 2 foto's per fles worden bijgevoegd. 1 van de fles zelf en 1 van de fles met tube, doos of kist. Na toevoeging van een fles in de catalogus is deze niet meteen zichtbaar. Pas als je "refreshed" .

de samples:
Laphroaig Brodir Batch 2
The Dalmore Cigar Malt
The Balvenie Triple cask 12Y
Highland Park 2001
:Slainte
0 x

Maurice_Casqueteer
Senior
Senior
Berichten: 149
Lid geworden op: 30 Apr 2015, 20:43

Re: WhiskyTrader.nl

Ongelezen berichtdoor Maurice_Casqueteer » 11 Jun 2016, 20:30

Zie de meerwaarde er niet echt van in... verkopen tegen 2 % prima.. maar een extra database ?
0 x
Afbeelding

WhiskyTrader
Nieuwkomer
Nieuwkomer
Berichten: 9
Lid geworden op: 02 Jun 2016, 14:18

Re: WhiskyTrader.nl

Ongelezen berichtdoor WhiskyTrader » 13 Jun 2016, 12:49

Hallo Maurice,

kan me voorstellen dat je dat vindt. De reden van de database is om snel een advertentie te kunnen aanmaken. Voor het gebruikersgemak dus. Je kan namelijk op verschillende manieren een advertentie aanmaken. 1 daarvan is rechstreeks vanauit de database door op de whisky te klikken en dan aan "plaats in marktplaats" te klikken. Supersimpel en snel.

We proberen het op die manier zo gebruiksvriendelijk mogelijk te maken.
vriendelijke groet,

Het WhiskyTrader Team
0 x


Terug naar “Discussies, ervaringen en meningen over websites, verenigingen, clubs en commerciële instellingen inclusief leveranciers en IB's”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 8 gasten