De legende van Four Roses Bourbon op Radio Veronica

Het laatste nieuws over ontwikkelingen op gebied van Whisky.
Heeft u een nieuwtje te melden ? Dit is de plek, ook voor wetenswaardigheden die niet goed elders passen.
Gebruikersavatar
JayDie
Moderator
Moderator
Berichten: 6770
Lid geworden op: 31 Jul 2009, 19:49
Locatie: Gennep

De legende van Four Roses Bourbon op Radio Veronica

Ongelezen berichtdoor JayDie » 14 Dec 2010, 13:06

Bron: Radio Veronica
Paul Jones Jr., die eigenaar was van een whiskeystokerij, werd verliefd op een ‘southern belle’ en vroeg haar ten huwelijk. Zij spraken af dat zij hem bij het volgende bal zou antwoorden door het dragen van een corsage. Dit gebruik stamde uit de ‘Victorian flower language’, een taal die bloemen gebruikte om te communiceren. In dit geval zou een corsage van drie rode rozen een afwijzing betekenen, vier rode rozen zou instemming met het huwelijk inhouden. Gelukkig voor Paul Jones Jr. droeg zij een corsage met vier rode rozen. Volgens de legende vernoemde hij, ter ere van dit heuglijke feit, zijn whiskey naar deze corsage. De naam Four Roses was ontstaan.

Helemaal in stijl met deze legende gaan Radio Veronica en Four Roses een supergave actie organiseren. Binnenkort meer hier op Radioveronica.nl.


Nog geen idee wat de supergave actie wordt... :Scratch
0 x
Slainte Mhath ([Slawncha-Va]), John

Afbeelding / Hobbybrouwer / Untappd / Hobbybrouwerij Jusk!

Gebruikersavatar
JayDie
Moderator
Moderator
Berichten: 6770
Lid geworden op: 31 Jul 2009, 19:49
Locatie: Gennep

Re: De legende van Four Roses Bourbon op Radio Veronica

Ongelezen berichtdoor JayDie » 18 Dec 2010, 18:29

Actie is van start:
Heb jij je vriendin ooit ten huwelijk gevraagd op net zo'n romantische manier? Of wil jij je vriendin binnenkort ten huwelijk vragen op een superoriginele manier? Meld je dan hier aan! Four Roses Bourbon Whiskey en Radio Veronica belonen de beste aanzoeken die al gedaan zijn met een superweekend in een tophotel. Ga jij je vriendin nog ten huwelijk vragen en vinden we jouw idee superorigineel? Dan laten wij jouw droomaanzoek uitkomen!
0 x
Slainte Mhath ([Slawncha-Va]), John

Afbeelding / Hobbybrouwer / Untappd / Hobbybrouwerij Jusk!


Terug naar “Nieuwtjes en wetenswaar- en aardigheden”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten