Geld verdienen met drinken (dec 2010)

Het laatste nieuws over ontwikkelingen op gebied van Whisky.
Heeft u een nieuwtje te melden ? Dit is de plek, ook voor wetenswaardigheden die niet goed elders passen.
Gebruikersavatar
Piet
Moderator
Moderator
Berichten: 8303
Lid geworden op: 31 Jul 2009, 00:51
Locatie: Vught

Geld verdienen met drinken (dec 2010)

Ongelezen berichtdoor Piet » 20 Nov 2010, 11:15

Kijk, het is geen groot bedrag maar als je nu toch al elke week een of meer whiskies drinkt.

Geld verdienen met drinken.
NIJMEGEN - Zo'n duizend studenten kunnen het komende jaar 100 euro verdienen door op zijn minst eenmaal per week alcohol te drinken en daar vragenlijsten over in te vullen. Promovenda Carmen Voogt van de Radboud Universiteit in Nijmegen heeft daarvoor subsidie gekregen van de organisatie voor gezondheidsonderzoek ZonMw.

.....Voogt hoopt voor half december ruim tweeduizend aanmeldingen van studenten tussen de 18 en 24 jaar binnen te hebben.
0 x
Piet, voor whisky-intimi Peat

henrihenrynl
Senior
Senior
Berichten: 117
Lid geworden op: 26 Dec 2010, 17:39

Re: Geld verdienen met drinken (dec 2010)

Ongelezen berichtdoor henrihenrynl » 27 Dec 2010, 01:11

niet veel geld? opgeteld wel, ik mag hopen dat dit geen belastinggeld is, want een ton euros weg geven aan een select groep hoger opgeleide studenten onder de noemer alcohol onderzoek en misbruik onder studenten is m.i volstrekt zinloos. natuurlijk zal de 100 euro achteraf gegeven worden, het is wel een beetje het dronken paard de wortel voorhouden om recht vooruit te komen :HitHead

blijft natuurlijk een aanrader als je in de doelgroep zit :bottomsup
0 x

henrihenrynl
Senior
Senior
Berichten: 117
Lid geworden op: 26 Dec 2010, 17:39

Re: Geld verdienen met drinken (dec 2010)

Ongelezen berichtdoor henrihenrynl » 19 Jan 2011, 21:59

hier nog zo'n onderzoek, maar onder 350 mensen , staat niet vermeld of deze groep ook een vergoeding heeft gekregen. in het Slijtersvakblad, die eind januari 2011 verschijnt wordt uitgebreid op dit onderzoek teruggekomen.

http://www.slijtersvakblad.nl/Vaknieuws ... nheid.html


UPDATE: viewtopic.php?f=431&t=1358
0 x


Terug naar “Nieuwtjes en wetenswaar- en aardigheden”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten