Ik ben Bjorn en ben 26 jaar oud (of jong tis hoe ge het beziet natuurlijk
Ik ben woonachtig in vlaams brabant België
Ik ben sinds een paar weken in de grote Schotse whisky wereld gestapt. Ik dronk daarvoor natuurlijk ook wel whisky maar dat waren de blended soorten (Jack, J&B, ect...). Nu wil ik mij echt toerichten op de single malts van schotse makelij.
Op die paar weken heb ik redelijk wat soorten geproefd en dit om de whisky echt te leren drinken en de smaken te leren onderscheiden, in het begin was whisky natuurlijk maar whisky zonder er echt van te genieten. Maar genieten lukt mij echt beter en beter.
Ik ben grote fan van de zoete whisky's met tonen van citrus, gedroogd fruit, licht gerookt, zachte afdronk.
Ik heb mij dan ook al wat flessen aangeschaft die ik echt goed vind.
O.a.
Aberlour 15 years
Glenlivet Founders reserve
Bunnahabhain 12 years
auchentoshan 1999 unchillfiltered (deze vind ik persoonlijk super goed!!)
Nu waarom schrijf ik mij in op dit forum?
Ik wil echt super veel te weten komen en kan aan de meer ervaren whisky drinkers op dit forum super veel vragen stellen.
Ik kan hier ook sampels aanschaffen en raad vragen over sommige whisky's.
Kortom alles om mij wegwijs te maken in de grote whisky wereld kan ik hier terug vinden.
Zo heb ik me even voorgesteld en hoop ik binnekort een echte kenner te worden dankzij jullie hulp en tips en tricks.
groetjes
Bjorn










