Zoals de titel van mijn bericht al doet vermoeden ben ik helaas een echte leek op het gebied van whisky. Mijn vriend is echter volgende week jarig en hij is naar eigen zeggen een whiskyliefhebber. Het leek me dus leuk om hem eens te trakteren op een fatsoenlijke fles whisky, deze koopt hij zelf namelijk bijna nooit aangezien hij nog een arme student is
. Het probleem is dat ik er nu eigenlijk pas achter kom hoe veel soorten whisky er wel niet zijn en ondanks dat ik me er een beetje in verdiept heb kom ik er maar niet uit welke ik ga kopen. Kunnen jullie me misschien advies geven zodat ik een goede indruk kan maken?
Mijn ideeën
- het mag iets bijzonders zijn (ik zat bijvoorbeeld zelf aan de JD Tennessee Honey of de Gentleman Jack te denken), maar dit hoeft niet.
- Onder de 50 euro
- Mijn doel is om een goede, orginele indruk te maken, maar toch een beetje veilig te zitten qua smaak.
Alvast bedankt voor het meedenken!




.


