Ik ben dit forum sinds een aantal dagen een beetje aan het doornemen en dacht vandaag, laat ik ook eens een account aanmaken!
Ik ben een man van 25 en woon in de Kop van Noord-Holland. Ik ben nog een student en woon samen met mijn vriendin en haar twee kinderen (en twee honden en drie katten
Whiskey was voor mij altijd die 'scherpe, vieze' drank die een aantal van mijn vrienden graag dronken. Dit was voornamelijk JW RL en de std JD. Ik dronk in die tijd eigenlijk altijd alleen maar bier. Ik was dat bier soms ook wel eens zat en heb in die tijd dan ook van alles geprobeerd van Bacardi tot Cognac, maar helaas, ik vond het allemaal helemaal niets. Nu, een aantal weken geleden, heb ik het weer eens aangedurfd om een whiskey te proeven.. het was de 'Single Barrel' van JD.. En ondanks dat ik hem bij de eerste slok nog steeds vrij 'scherp' vond, was dat na een seconde verdwenen en vond ik hem vrij lekker. Vooral de afdronk vond ik heerlijk. Helemaal na het eerste glas
Eigenlijk heb ik na die Single Barrel niet meer nagedacht over whiskey tot ik van de week een heel ander soort whiskey in me handen kreeg die ik 'moest' proeven. Het was een Naked Grouse (geen malt, ik weet het.) en verdomd, wat is dat lekker! Haast niet scherp te noemen en een beetje zoetig. Nou en zo is het dus begonnen. De volgende dag gelijk een fles Naked Grouse gehaald en inmiddels een aantal glazen flink zitten genieten. En nu dus driftig aan het verdiepen in de verschillende soorten whiskey, en hoe ik erachter kom welke ik nou wel en niet lekker zal vinden.
Beetje warrig verhaal, maja, zo ben ik ook wel




