Wiser's oldest
Geplaatst: 26 Apr 2013, 20:39
door whiskybar
Ik heb net een fles Canadese whisky van iemand gekregen. het is een Wiser's Oldest, 18 jaar oud uit 1941 en gebotteld in 1959. Het etiket ziet er behoorlijk gehavend uit, ook het halslabel. De fles is goed gevuld gebeleven, whisky zit tot bovenin de hals. Er zit een origineel Canadees tax seal op met jaartal 1959 en flesnummer 0079813. Op de achterkant van de fles zit ook een label met als tekst: registered bottle en dan hetzelfde nummer als op de taxlabel. Tekst van dit label is niet meer te lezen.
Wie kan mij informatie over deze whisky geven?
Re: Wiser's oldest
Geplaatst: 27 Apr 2013, 02:24
door KSB66
Info helaas niet maar neem hem graag van je over of als je hem open maakt wil ik wel graag een sample proeven.
Re: Wiser's oldest
Geplaatst: 27 Apr 2013, 13:07
door EdwinWalker
Deze Whisky is nog steeds te koop. Hier een revieuw uit 2013.
http://www.canadianwhisky.org/reviews/wiser%E2%80%99s-18-years-old-aka-wiser%E2%80%99s-very-old-40-alc-vol.htmlBen zelf gek op hele oude whisky's, verwacht dat deze fles tussen de 150 - 200 euro op zal brengen bij een veiling.
Of je moet iemand tegen komen die wat met dit merk heeft of Canadian whisky spaart, dan misschien wel iets meer.
Maar het is zeker uniek, mocht je deze zelf opdrinken weet je bijna zeker dat dit de enige fles/dram in je leven zal zijn van dit bottling jaar.
Mvg, Edwin