Pagina 1 van 1

Ezra Brooks expressies

Geplaatst: 19 Jan 2011, 22:35
door Gerard
JayDie schreef:
Gerard schreef:opzoek ben naar een Kentucky Straight Bourbon, namelijk Ezra Brooks, maar ik deze nergens kan vinden tot nu toe in de slijterijen en ik me afvroeg of iemand hier ervaring heeft met het importeren van whisky's uit het buitenland.

WhiskyFinder says... Ik weet niet welke je precies zoekt, maar qua aanbieders in die lijst is hij in Den Bosch (Whiskykoning) te verkrijgen, alsmede in Belgie (Jurgen's Whiskyhuis) of Engeland (The Whisky Exchange; TWE).

Ik heb geen ervaring met whisky uit de UK halen. Tijdje terug was er iig sprake van dat ze niet exporteerden...

Als je whisky zoekt, kan je dat vragen in de "Vraag & Aanbod" rubriek. In het algemeen over whisky, kun je in deze rubriek terecht en voor deze whisky specifiek in de USA hoek

Piet schreef:OnlyBourbon.nl (vrij nieuwe shop) heeft een Ezra Brooks Green 40% alc. - 0.75ltr. voor €14.99.

Deze staat ook in onze lijst Webshops

Arnold1974 schreef:Ezra Brooks Green is ook op whiskysite.nl te vinden! succes

Arnold


Ik zie inderdaad drie sites tot nu toe die Ezra Brooks Green verkopen, echter nog geen (Nederlandse) site die de Black variant verkoopt.

Ik heb op internet deze site gevonden:
http://www.koelnerrumkontor.de/catalog/ ... ts_id=2999
Deze verkoopt dus de Black variant voor €18,90 exclusief €14,00 verzendkosten naar Nederland, vanuit Duitsland.

Heeft iemand ervaring met deze site? En heeft iemand enig idee wat het verschil is tussen de Ezra Brooks Black hierboven en deze:
http://www.whiskeysammlung.de/Bilder%20 ... 0Black.jpg

Re: Ezra Brooks expressies

Geplaatst: 20 Jan 2011, 22:21
door Gerard
Bedankt voor het posten van mijn vraag :) Hopelijk kunnen mensen mij hier verder helpen!

Re: Ezra Brooks expressies

Geplaatst: 21 Jan 2011, 03:55
door henrihenrynl
hmmm distilled by heaven hill, zou dus een HH green of black kunnen zijn.

Re: Ezra Brooks expressies

Geplaatst: 29 Jan 2011, 17:42
door KSB66
http://www.thewhiskyexchange.com/P-11818.aspx

Kun je hier zo bestellen.
Gaat prima, meestal met een week in huis.

Re: Ezra Brooks expressies

Geplaatst: 31 Jan 2011, 17:28
door Gerard
Bedankt allen, heb hem via deze site besteld uiteindelijk:
http://www.koelnerrumkontor.de/catalog/ ... ts_id=2999

Verder samen met n vriend die ook nog n fles besteld heeft, maakte voor de verzendkosten niks uit.

Re: Ezra Brooks expressies

Geplaatst: 15 Mar 2011, 21:46
door Gerard
Hij gaat zeer waarschijnlijk dit weekend open, dus zal proberen hier iets neer te zetten over deze bourbon.

Re: Ezra Brooks expressies

Geplaatst: 04 Apr 2011, 13:59
door Gerard
Het is een vrij zachte bourbon en hij smaakt goed moet ik zeggen, maar ik vind het moeilijk om hem verder te beschrijven. En zo te zien heeft niemand anders ervaringen met deze bourbon?