Pagina 1 van 1

Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 22 Feb 2025, 18:08
door Mermur
Laten we beginnen met een inventarisatie van welke maand het meest geschikt zou zijn voor het Thuisfestival.

Re: Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 22 Feb 2025, 18:21
door dannyp44
Hallo Mermur,

Leuk dat je het gaat proberen. Ik had zelf nog niet gereageerd op vorige post maar heb zeker interesse. De vorige ook allemaal mogen deelnemen. Ik ga verder geen maand opgeven. Ik werk onregelmatig dus planning blijft altijd lastig. Misschien wel handig om niet rond en tijdens de zomervakantie of andere vakanties te gaan zitten. Veel succes met de voorbereidingen.

Re: Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 22 Feb 2025, 19:23
door Freezeroz
Ook ik zit met onregelmatige roosters. Zo ben ik om de zaterdag de klos.
Maand maakt mij niet uit.

Re: Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 22 Feb 2025, 21:20
door Hubert
Erg leuk als dit door gaat. Ik heb geen voorkeur voor een maand. Ik probeer er sowieso bij te zijn :bigsmile

Re: Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 23 Feb 2025, 15:49
door edwin5
Gaaf! Ik heb mijn 3 voorkeuren doorgegeven.

Re: Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 23 Feb 2025, 19:53
door francken
Toppie.

Ook ik heb geen echte voorkeur, elke maand heb ik wel iets of niets.

Bedankt voor het starten van een eventueel initiatief.

:hoera


Groetjes,

Tonny

Re: Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 23 Feb 2025, 20:11
door Aaaan taaaaaafel
Hubert schreef:Erg leuk als dit door gaat. Ik heb geen voorkeur voor een maand. Ik probeer er sowieso bij te zijn :bigsmile


Idem, alvast een dikke voor het initiatief :goedgedaan ķ

Re: Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 23 Feb 2025, 22:19
door WhiskyDudes
Ik schuif graag aan als er dat weekend geen festivals op de planning staan. Mooi format hopelijk nieuw leven ingeblazen! :nat

Re: Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 01 Mar 2025, 09:06
door Mermur
De uitslag van de peiling is duidelijk. Het Thuisfestival zal georganiseerd worden in of rond oktober van dit jaar. De exacte datum zal bepaald worden in afstemming met de inbrengers. Ik zal binnen afzienbare tijd de post voor het inbrengen van de flessen plaatsen (nadat ik over enkele aspecten nog wat meer informatie heb ingewonnen).

Re: Thuisfestival 2025 peiling datum

Geplaatst: 11 Mar 2025, 13:51
door nick.hildebrand
Ik schuif ook graag aan!
Mocht er nog hulp nodig zijn bij het organiseren, ik help graag!