Vanmorgen zat ik heerlijk op mijn gemakje de Whisky-passion door te lezen onder het genot van een bakkie en....
Hierin werd in 2 artikels aandacht besteed aan Tomantin en Glencadam. Toen mijn (proef) boekje er maar eens bijgepakt en tot mijn ontzetting slechts 1x een Tomantin (Cu Bocan sherry, 46%) geproefd en al helemaal geen Glencadam!
Ik heb al even bij de (grotere) vaste sample aanbieders gekeken, maar zie daar geen Glencadam(?) en slechts een enkele verdwaalde Tomantin ( ...of zegt dat al genoeg
)Wie o wie kan mij helpen aan een setje van 3(?) verschillende Tomantins en 3(?)verschillende Glencadams, of een combinatie van beiden? Wel graag meerdere samples in 1x keer ivm met verzendkosten( wordt anders per enkel flesje wel wat kostbaar ben ik bang). Ben trouwens de 26e ook op de Whiskybase gathering, dus dat is ook een optie voor het afleveren.
Zie graag jullie PB-tjes tegemoet!
Mvg Erik


