Pagina 1 van 1

Algemene info over Ierse distilleerderijen, en Ierse whiskey in het verleden en in de toekomst

Geplaatst: 10 Jul 2017, 14:31
door caskstrength
Recent kwam ik deze video tegen, wellicht interessant voor de (kandidaat-)geïnteresseerde in Irish whiskey:

Re: Algemene info over Ierse distilleerderijen, en Ierse whiskey in het verleden en in de toekomst

Geplaatst: 11 Jul 2017, 14:34
door thijs100
Ah, misschien leuk voor vanavond met een fijne Ier in het glas. Eens kijken of ze zo lang mijn aandacht vast kunnen houden :)

Ierse whiskey is anders wel echt enorm interessant en vooral de geschiedenis is over het algemeen zo onderbelicht. Wie er na het kijken van dit filmpje nog meer over wilt weten, doet er goed aan dit boek eens door te nemen: A Glass Apart: Irish Single Pot Still Whiskey

Dacht je bijvoorbeeld dat whisky van gesloten distilleerderijen als Port Ellen en Brora uniek en bijzonder was? Duik dan ook eens in de wereld van de verloren Ierse distilleerderijen. Heel gaaf om over te lezen.