Fat Bastard! schreef:Een maatje van mij geeft nu 'tijdelijk' online tastings voor kleine groepjes (ivm de interactie).
Hoe heet deze meneer?
Fat Bastard! schreef:Een maatje van mij geeft nu 'tijdelijk' online tastings voor kleine groepjes (ivm de interactie).

Cask1988 schreef:Ja gezelschap is het allerbelangrijkst. Maar die line up weegt toch ook wel vrij zwaar hoor. Het zorgt ervoor dat je herinneringen maakt onder het mom van ‘episch’ of ‘steengoed’. Als je elkaar na een half uur verveeld aan zit te kijken had je net zo goed een krat bier met snackbar voer kunnen halen![]()
Een specifieke distillery vind ik al snel wat tricky. Enerzijds is de indepth tasting erg interessant. Anderzijds de kans dat t eentonig wordt is ook vrij groot en je moet wel een distillery hebben waar genoeg goed én betaalbaar spul weg komt en die ook nog es iedereen lekker vind..
1 vintagejaar is nog wel een leuk thema voor ons @Erik1908! Volgens mij hadden we nog geen volgende toch?
Erik1908 schreef:Vintage jaar vond ik ook wel een leuk onderwerp. Hebben nog geen volgend thema na de 26e staan.
Maar doe maar niet het jaar van mijn forum-naam of mijn geboortejaar. Dat dekken we niet met 100 Euro de fles.


Freezeroz schreef:Ik kan alleen maar jaloers kijken naar de diverse thema avonden die een aantal van jullie met whisky vrienden kunnen organiseren.
Ik zit zelf helaas niet ruim in de whisky vrienden.
Onze avonden zien er dan ook iets anders uit.
Ondanks dat mijn ene whisky maat een mooie Macallan collectie op zolder heeft en de ander regelmatig met een mooie tax-free topper terug komt uit het midden-oosten, zijn onze avonden altijd een combi van byob en thema.
In de praktijk nemen we meestal alledrie 1 byob mee, de rest van de line-up van 8 rondes vul ik dan zelf aan met 87+ toppers uit mijn eigen collectie.
Dit alles uiteraard aangevuld met heerlijke hapjes en altijd met alternatieve muziek volgens een bepaald thema uit de speakers.

Erik1908 schreef:Freezeroz schreef:Ik kan alleen maar jaloers kijken naar de diverse thema avonden die een aantal van jullie met whisky vrienden kunnen organiseren.
Ik zit zelf helaas niet ruim in de whisky vrienden.
Onze avonden zien er dan ook iets anders uit.
Ondanks dat mijn ene whisky maat een mooie Macallan collectie op zolder heeft en de ander regelmatig met een mooie tax-free topper terug komt uit het midden-oosten, zijn onze avonden altijd een combi van byob en thema.
In de praktijk nemen we meestal alledrie 1 byob mee, de rest van de line-up van 8 rondes vul ik dan zelf aan met 87+ toppers uit mijn eigen collectie.
Dit alles uiteraard aangevuld met heerlijke hapjes en altijd met alternatieve muziek volgens een bepaald thema uit de speakers.
Dat is dan lastig ja. Echter, je kan hier ook op HWF rondkijken wie er bij jou in de buurt woont. Zo zijn wij 5en elkaar hier op het forum tegen het virtuele lijf gelopen (allen redelijk in omgeving Amersfoort). Wie uiteindelijk wie benaderde om eens bij elkaar te komen weet ik niet meer, maar het ging uiteindelijk snel, en voor we het wisten zaten we tegenover elkaar aan tafel met een aantal flessen. De rest is geschiedenis. Via het forum zijn we vrienden geworden. Naast de tastings zien we elkaar op festivals en hebben we de oversteek naar Schotland al eens gemaakt. Een volgende reis die kant op staat op de planning, als het uiteraard vanwege Covid-19 weer kan en mag. Daarnaast bestellen we gezamelijk flessen en samples die op onze tastings uitgewisseld worden; dat leidt regelmatig tot grote chaos vooraf.

Cask1988 schreef:Fat Bastard! schreef:Een maatje van mij geeft nu 'tijdelijk' online tastings voor kleine groepjes (ivm de interactie).
Hoe heet deze meneer?

Rien68 schreef:Fat Bastard! schreef:Een maatje van mij geeft nu 'tijdelijk' online tastings....
Adelphi en Glendronach had ik iig al geboekt

Dat is het ook.Erik1908 schreef:Helemaal mee eens met dat laatste. Het gezelschap is het belangrijkste. De whisky maakt het af.

Erik1908 schreef:En v.w.b. die Brora: heb ik 1x mogen proeven. En die was best wel heul erg lekker. 30y 1st release.


Reichenbach schreef:Dat is het ook.Erik1908 schreef:Helemaal mee eens met dat laatste. Het gezelschap is het belangrijkste. De whisky maakt het af.
Hier kwam eerder iemand met het idee om met een goede blend te beginnen en daarna goede vertegenwoordigers van de whisky's waaruit de blend bestaat.
Vast niet!goosebumps schreef:
Ja, die zag ik ook voorbij komen. Dat is inderdaad ook een tof idee. Kan me best voorstellen dat dat best leerzaam is.
En dan bij elkaar gooien en kijken of het hetzelfde smaaktVast niet!


Reichenbach schreef:Se flessen hoeven niet exclusief te zijn, dat zit er toch niet in een blend (enkele uitzonderingen daargelaten) als ze maar karakteristiek zijn voor de whisky zoals gebruikt in de blend. Vast wel een uitdaging om een serie bij elkaar te krijgen.
Met Compass Box kom je misschien nog in de buurt, op verzoek vertellen zij toch de samenstellende whisky's met hun percentages?
Ik koop dan toch liever een paar dikke jackpot flessen zonder thema 
Terug naar “Whisky-reis, -evenementen en Nosing & Tasting reviews, ervaringen en meningen”
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 12 gasten