Pagina 1 van 1

Hallo!

Geplaatst: 14 Mei 2015, 16:31
door AquaVitae
Hoi allemaal,

Mijn naam is Joeri, ik ben 30 en kom uit Nijmegen. Ik heb tijdens mijn studie Nederlands Recht altijd parttime bij een wijnhandel/slijterij gewerkt. Daar heb ik mijn liefde voor wijn en sterke drank aan te danken. Na mijn studie heb ik enkele jaren in de financiƫle dienstverlening gewerkt, maar dat was niet mijn passie. De wereld van drank is dat wel en ik ben heel blij dat ik sinds kort weer van mijn hobby mijn beroep heb kunnen maken. Ik werk namelijk weer bij dezelfde wijnhandel.

Naast single malts ben ik ook gek op goede en oude rum, calvados, korenwijn en natuurlijk wijn. Ik heb nogal wat om mijn aandacht over te verdelen :D Toen ik begon met het drinken van sterke drank was het voornamelijk vodka. Ik heb heel veel verschillende geproefd en ben daarna de rum in gerold. Vanuit de rum ben ik naar de single malts over gestapt.

Mijn voorkeur gaat uit naar ronde, zoete Speyside's en ik ben dol op whisky's met een aparte finish (calvados, rum, dessert wijn, enz). Ik ben niet echt fan van de hele rokerige malts, maar zelfs die begin ik steeds meer te waarderen.

Ik kan niet zeggen welke dram mijn lekkerste ooit was, want er zijn heel veel lekkere malts. Wat ik in ieder geval nooit zal vergeten zijn de Highland Park 30 en de Macallan 30 die ik tijdens mijn eerste nosing & tasting kreeg te proeven. Daarnaast is de Octomore Orpheus ook echt heel bijzonder en heel erg lekker.

Re: Hallo!

Geplaatst: 14 Mei 2015, 17:48
door Nino
Welkom joeri.

Re: Hallo!

Geplaatst: 14 Mei 2015, 18:52
door Mermur
Welkom plaatsgenoot en veel plezier op dit forum!

Re: Hallo!

Geplaatst: 14 Mei 2015, 18:54
door svennie
Welkom op dit forum!

Re: Hallo!

Geplaatst: 14 Mei 2015, 18:56
door Peter87
Welkom

Re: Hallo!

Geplaatst: 14 Mei 2015, 19:17
door MC A
Welkom.

Re: Hallo!

Geplaatst: 14 Mei 2015, 22:10
door defeatless
Hoi! Welkom op het forum.

Het is altijd goed om je hart te volgen!

Re: Hallo!

Geplaatst: 14 Mei 2015, 23:07
door JacobaEd
tjonge jonge, dat zijn nog eens whiskys om mee te beginnen zeg.. welkom trouwens

Re: Hallo!

Geplaatst: 14 Mei 2015, 23:39
door WhiskyDudes
Welkom Joeri!

Respect dat je al op 30 jarige leeftijd de keus durft te maken je hart te volgen! (ik had er iets meer tijd voor nodig...)
Ik hoop dat je onder andere het topic Nieuwe releases van lekker veel goede info gaat voorzien :bigsmile

Re: Hallo!

Geplaatst: 15 Mei 2015, 01:15
door Matti
Welkom Joeri!

:duimop

Re: Hallo!

Geplaatst: 15 Mei 2015, 14:56
door Rien68
Welkom!

Re: Hallo!

Geplaatst: 16 Mei 2015, 15:28
door Freddy
Welkom Joeri, :Slainte
Lekker dicht bij het vuur, maar zou niet gezond voor mij zijn. :bigsmile

Re: Hallo!

Geplaatst: 19 Mei 2015, 01:01
door Tomh
Welkom Joeri!
Tof dat je de keuze gemaakt hebt om te doen wat je echt leuk vind.
Kom maar op met de reclame, welke wijnhandel, in nijmegen?
Ik voel wel veel potentie om er een wijn/single malt handel van te maken? :lekker
Gouden handel. Anders is een wijn tasting in (omgeving) nijmegen ook nog wel iets waar ik voor te porren ben? :lol:
Veel plezier op het forum & wie weet tot in de toekomst! ;)