Pagina 1 van 2

Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 08:35
door Fourcroy
Hi Whiskyfans, ik heet Hans Koomen en werk bij Fourcroy Nederland en ben daar de Whiskyman, wij importeren al jaren de prachtige Whisky van de Firma Mitchell & Co ofwel: Springbank, Longrow, Hazelburn en sinds kort Kilkerran. Ik ben benieuwd naar jullie posts en eventuele vragen en zal zelf uiteraard nieuwtjes en verhaaltjes plaatsen.

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 09:29
door Rich@rd
Ik zou zeggen Welcome, al ben ik net nog geen 24 uur lid ;)
jij zit wel heel erg dicht bij het vuur :)

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 10:43
door JayDie
Fourcroy... dat zei me wat. Even gezocht op het forum en inderdaad... Precies zoals je zegt: van Springbank (en dus Hans z'n bottelingen)!

Leuk je erbij te hebben, veel plezier!

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 10:48
door laddie teun
Ha Hans

welkom hier
tot groningen?

(laddie) Teun

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 10:49
door Piet
Welkom Hans, leuk er weer een professional bij te hebben.

Tsja, als (ook) wijnliefhebber is Fourcroy voor mij een "oude naam" ... maar inderdaad de whiskies die je noemt zijn ook niet de minste.

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 11:48
door Ruval
Hoi Hans & welkom op dit forum

Ik heb bij de stand van Fourcroy afgelopen jaar in Leiden mogen kennismaken
met zowel de Springbank als de Longrow whiskies. Zeker ook iets dat nog op
het verlanglijstje staat!

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 13:13
door I_SPEY
Welkom op dit forum, Hans en verder wens ik je veel plezier :)
Zo af en toe schrijf ik er dan ook nog wel 'ns bij: "en als je nog vragen hebt, horen we dat graag"!
Ik hou 't nu maar bij het volgende: ik hoop, dat je straks veel antwoorden weet op al die vragen, die vast gaan koomen :lol:


:Slainte
René

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 15:09
door macoffringa
He Hans,
Welkom! Dat we samen nog maar een hele mooie reeks whisky's mogen selecteren en bottelen :Slainte

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 15:33
door Gerard
Welkom Hans!

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 15:48
door Arnold1974
Welkom op dit forum Fourcroy! :Slainte

Arnold

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 18:54
door Fourcroy
Toffe reacties! Hans O. de next one is de Reggae Edition.... :nat

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 19 Feb 2011, 19:22
door GJR
Hoi Hans, Welkom hier, altijd leuk om mensen uit de business hier erbij te hebben (merk ik ook op twitter). Enne als je blieft niet te veel nieuwtjes voor dit jaar hier neerzetten ;) he, mijn verlanglijstjes te proeven/aan te schaffen zijn nu al enorm :bigsmile

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 05 Mar 2011, 12:07
door haVen
Hallo Hans,
ik ben ook (zeer) nieuw op dit forum. Toen ik las dat je bij Fourcroy werkt en vraagt naar posts schoot mij te binnen dat ik een tijdje geleden op hun site de Campbeltown Loch 30 jaar aantrof. Dus even gebeld want een prijs stond er niet bij. Evenmin trouwens als het feit dat Fourcroy niet aan particulieren levert. Fourcroy meldde zeer vriendelijk dat deze whisky € 46,50 kostte. Maar toen bleek pas dat ik alleen mocht bestellen via een slijter. Geen probleem want dat kon bij Mitra (afnemer van Fourcroy) bij mij om de hoek. Vol goede moed naar de Mitra voor de beoogde bestelling maar die belde mij voor de zekerheid even toen de prijs genoemd werd.... € 85....-> :Bye :Bye

Nu hoor ik dat Fourcroy aan het mededelen is dat de prijzen van Springbank binnenkort echt fors omhoog gaan.
Is jou daar iets van bekend?
Shine A Light s.v.p.

Harry

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 18 Mar 2011, 15:59
door pim
Alsmede namens ons samen: welkom op dit forum.
pascal en tanja

Re: Voorstellen Fourcroy

Geplaatst: 30 Mar 2011, 14:42
door Fourcroy
Hi,

even een reactie op HaVen,

Campbeltown Loch 30y is al een tijdje uitverkocht en komt zover ik weet de komende jaren niet terug op de markt. De prijs die is afgegeven door een collega van mij is wellicht niet zo handig.... :o :boos , maar ja, wij leveren niet aan particulieren :bigsmile de mitra wil ook graag iets verdienen en er komt nog een beetje BTW bij!

grtjs Hans