Pagina 1 van 1

ook nieuw op het forum, Skye

Geplaatst: 13 Nov 2010, 17:33
door skye
hai

ik ben Carola, maar zal hier door het leven gaan als Skye, mijn nickname op diverse forums. Genoemd naar het mooie Schotse eiland, dat zo ongeveer mijn favoriete eiland is. Maar het heeft stevige concurrentie gekregen van zowel South Uist als het whiskymekka , Islay.
Ik ben aan dit forum gekomen via Peat die zich aanmeldde op het Schotlandforum, waar ik al een paar jaartje meega.
Samen met mijn man reis ik zo om het jaar naar Schotland, en als het lukt graag elk jaar. Waarom ? Fantastisch land, mooie natuur, de cultuur, de bevolking, mij geadopteerde rendieren in the Cairngorms en niet te vergeten, de whisky. Zelf drink ik het niet zo heel veel, maar mijn man is een echte liefhebber, en heeft een leuke verzameling is de kast staan :duimop
Gisteren zijn we naar het whiskyfestival in Leiden geweest, hebben daar Peat ontmoet, en zoals beloofd ben ik nu lid geworden hier.

groeten, Skye

Re: ook nieuw op het forum, Skye

Geplaatst: 13 Nov 2010, 17:56
door Fi-Wi
Hallo Carola, welkom hier! Ik weet zeker dat je hier veel tips zult opdoen die tot nieuwe ontdekkingen leiden.

Schroom ook niet je eigen ervaringen te delen!

Met jouw naam ga ik er vanuit dat Talisker tot je favorieten behoort, correct?

Groeten, Steven

Re: ook nieuw op het forum, Skye

Geplaatst: 13 Nov 2010, 18:02
door skye
die is inderdaad wel een van de favorieten Steven, maar dat is niet de reden dat mijn nickname Skye is.

Re: ook nieuw op het forum, Skye

Geplaatst: 13 Nov 2010, 18:24
door johan brugge
Hey Carola, welkom op het forum. Leuk dat er nog een vrouw bij is die ook een whisky lust.

Re: ook nieuw op het forum, Skye

Geplaatst: 13 Nov 2010, 18:51
door JayDie
Hallo Carola en welkom op het forum! Veel plezier hier. Wellicht dat je nog wat moois kan vertellen over Skye!!! :lekker

Re: ook nieuw op het forum, Skye

Geplaatst: 13 Nov 2010, 21:15
door I_SPEY
Welkom op dit forum, Carola en veel plezier :)
Enne, als je ook maar iets wilt weten, vraag!

Re: ook nieuw op het forum, Skye

Geplaatst: 14 Nov 2010, 09:24
door Ruval
Hoi Carola,

Welkom op dit forum.

Groet,
Victor

Re: ook nieuw op het forum, Skye

Geplaatst: 15 Nov 2010, 12:27
door Piet
Hi Carola,
Ook hier even mijn forumwelkom nĂ¡ de hand afgelopen vrijdag in Leiden.

Leuk dat jullie even langskwamen. Ik vrees inderdaad dat ik jullie niets ingeschonken heb ... maar ja, het was dan ook wel alles behalve Schots en Iers in "De World whiskies bar".