Pagina 1 van 1

Goeiemiddag

Geplaatst: 09 Mei 2017, 15:04
door SteveB
Dag iedereen,

Na enige tijd interesse gekweekt te hebben in whisky en bij de occasionele tastings te horen over dit forum van een goeie vriend en lid hier op het forum dacht ik: "Het is tijd om mezelf voor te stellen en lid te worden om ook aan deze interessante gesprekken te kunnen deelnemen en wat kennis op te doen".

Ik ga door het leven met de naam Steve en ben een afstuderende 22-jarige (op de rand van 23) Belg uit Blankenberge :belgie-vlag . Mijn whisky-avontuur begon zo'n goede 4-5 jaar geleden waarbij ik na het drinken van enkele whisky's die je in de welbekende supermarkten zoals colruyt in de rekken vind, het wel interessant vond om verschillende smaken te vergelijken en m'n eigen smaak te ontdekken.

In deze periode zagen we een advertentie omtrent een tasting voor beginners en hier is de obsessie en interesse pas echt beginnen groeien. Dit vooral door het feit dat ik hier voor de eerste maal kennis maakte met geturfde whisky's. Vanaf dat moment wist ik het: "Dit is wat ik zocht, dit is een prachtige smaak. Wat valt er nog meer te ontdekken?".

De kennis die te vergaren valt en de smaken die te ontdekken zijn, zijn immens. Na de verlopen jaren te experimenteren en veel te drinken ben ik vooral erg gehecht geraakt aan whisky's met een rokerig,geturfde en sherry karakter. Dit valt terug te zien in mijn smaak voor laphroaig 10, lagavulin 16, aberlour 12, lagavulin distiller's edition,... Ik heb ook de mogelijkheid gehad om deze smaken te verkennen in wat exclusievere flessen uit de collectie van mijn goeie vriend (https://www.whiskybase.com/profile/len1), waarvoor ik hem dan ook wil bedanken.

Nu dat ik afstudeer en begin te werken volgend jaar wat er dus ook voor zorgt dat ik op financieel vlak wat beter er zal voorstaan dacht ik dat dit een perfect moment was om me nog meer te gaan verdiepen. Mijn doel is dan ook mijn collectie en kennis te verruimen terwijl ik hier wat mensen leer kennen met dezelfde interesses.

Bedankt voor het luisteren naar mijn verhaal.
Steve :hoedaf
PS: whiskybase profiel is nog in de maak, zal deze posten in in de loop van de week.

Re: Goeiemiddag

Geplaatst: 09 Mei 2017, 15:37
door FGG
Welkom op 't Forum, Steve.

Mooi intro. En met die collectie gaat wel goed komen, denk ik. :goedgedaan

Florian

Re: Goeiemiddag

Geplaatst: 09 Mei 2017, 15:59
door SteveB
FGG schreef:Welkom op 't Forum, Steve.

Mooi intro. En met die collectie gaat wel goed komen, denk ik. :goedgedaan

Florian


Bedankt Florian!

Het is niet mijn collectie maar ik kan dankzij hem wel veel mooie flessen proeven en heb dan ook veel inspiratie opgedaan om mijn eigen collectie verder uit te bouwen.

Steve

Re: Goeiemiddag

Geplaatst: 09 Mei 2017, 16:25
door FGG
SteveB schreef:
FGG schreef:Welkom op 't Forum, Steve.

Mooi intro. En met die collectie gaat wel goed komen, denk ik. :goedgedaan

Florian


Bedankt Florian!

Het is niet mijn collectie maar ik kan dankzij hem wel veel mooie flessen proeven en heb dan ook veel inspiratie opgedaan om mijn eigen collectie verder uit te bouwen.

Steve


Ik doelde ook op jouw (nog te beginnen) collectie. :hoedaf

Re: Goeiemiddag

Geplaatst: 09 Mei 2017, 16:35
door Len
Tijdens die eerste tasting kreeg ik geen turf door m'n keel, de zaken zijn wel anders nu.
Ik voel me gevleid maar met de samples van hier kan je pas echt exclusieve dingen proeven, daar is mijn 'collectie' niets tegen :nat
Zorg dat je niet te verslaafd wordt aan dit forum hé Steve. We willen inderdaad afstuderen dit jaar :P

Re: Goeiemiddag

Geplaatst: 09 Mei 2017, 16:47
door SteveB
Len schreef:Zorg dat je niet te verslaafd wordt aan dit forum hé Steve. We willen inderdaad afstuderen dit jaar :P

Elk weekend samenkomen om te studeren dan maar hé :bottomsup

Re: Goeiemiddag

Geplaatst: 09 Mei 2017, 17:26
door Erik1908
Hi Steve,

Welkom op het forum. Dat financiele deel is zeker wel een dingetje in deze hobby.

Plezier!

Re: Goeiemiddag

Geplaatst: 09 Mei 2017, 20:54
door punchbowl
Welkom vanuit Brugge centrum :belgie-vlag

Re: Goeiemiddag

Geplaatst: 10 Mei 2017, 00:46
door defeatless
Hoi Welkom op het forum!

Hopelijk kan je die financiën ook een beetje in toom houden, iets wat hier menigmaal slecht is gelukt.

Re: Goeiemiddag

Geplaatst: 10 Mei 2017, 21:50
door sch@ker
welkom en veel plezier!