Pagina 1 van 1

Hallo

Geplaatst: 03 Mei 2017, 13:02
door HupsendeHippie
Goedemiddag allemaal!

Ik ben man, 30 jaar, en ik woon sinds kort in Driebergen-Rijsenburg.
Naast whisky ben ik van het filosoferen, wandelen en (sinds kort) synthesizer spelen. Qua drank houd ik ook van speciaalbieren, goede rode wijn en zachte port.

Ik ben rond mijn 20e begonnen met whisky drinken, maar ik heb gevoelsmatig best wel lang aangesukkeld met (te) goedkope en (te) toegankelijke whiskys. Gelukkig ben ik op een gegeven moment daarbuiten gaan zoeken, en kwam ik op Glenmorangie, Ardbeg, Springbank en vanaf toen ging het beter :-) Mijn huidige favo's zijn Springbank 10Y, Yamazaki Distillers Reserve (toen hij nog 50 euro kostte...) en Ardbeg Corryvreckan. Maar ook bijv. de Glenlivet Founders Reserve, Nikka Coffey Malt, Old Pulteney, Taslisker Storm en Tomatin Portwood gaan er goed in.

Vorig jaar ben ik voor het eerst naar een proeverij geweest, dit jaar ook al naar twee geweest. En ik ben het boek 'Tasting Whisky' van Lew Bryson aan het lezen. Er begint zich een passie te ontwikkelen! Dus daarom lijkt het met leuk aan te sluiten op dit forum.

Re: Hallo

Geplaatst: 03 Mei 2017, 13:58
door Ruud1983
Welkom!

Wat leuk iemand uit Driebergen! Ik heb daar t/m mijn 18de gewoond. Je hebt in ieder geval een leuke slijter daar en vaak leuke proeverijen.

Veel plezier op het forum

Re: Hallo

Geplaatst: 03 Mei 2017, 15:32
door HupsendeHippie
Die twee proeverijen waar ik dit jaar ben heen geweest waren inderdaad georganiseerd door de goede slijter hier in Driebergen ja :-)

Re: Hallo

Geplaatst: 03 Mei 2017, 20:49
door defeatless
Hoi! Welkom op t forum!

Voor een snelle uitgebreide selectie van whisky, tegen inkoopprijs, moet je op t samplegedeelte zijn in de aankoophoek! Kun je vaak een mooie slag slaan.

Re: Hallo

Geplaatst: 03 Mei 2017, 22:17
door Cor - Vinabc
Welkom regiogenoot, veel plezier hier en wellicht komen we elkaar nog eens ergens tegen. Sinds een paar weken heeft Utrecht ook een eigen whiskyclub.

Re: Hallo

Geplaatst: 05 Mei 2017, 21:22
door sch@ker
welkom op het forum en veel plezier :Pipersmile

Re: Hallo

Geplaatst: 08 Mei 2017, 10:19
door JacobaEd
welkom, feitelijk zijn het maar twee bergen, maar omdat iedereen daar zoveel whisky drinkt is het driebergen gaanheten

Re: Hallo

Geplaatst: 08 Mei 2017, 19:01
door Erik1908
Welkom hiero. 30 Jaar? Dan ben je toch veel te jong voor al dat hippie gedoe?

Re: Hallo

Geplaatst: 08 Mei 2017, 19:59
door Whisky-ettenleur
Welkom op het forum

Re: Hallo

Geplaatst: 09 Mei 2017, 13:24
door mer1973
Welkom :schotland

Re: Hallo

Geplaatst: 09 Mei 2017, 15:39
door FGG
Welkom op 't Forum.

Florian

Re: Hallo

Geplaatst: 11 Mei 2017, 12:35
door Hoff
Welkom :hoedaf

Re: Hallo

Geplaatst: 01 Jun 2017, 17:42
door HupsendeHippie
Samples, whiskyclub Utrecht, begint gelijk goed :-)

Met 30 jaar te jong voor het hippie gedoe? Het bestaat nog steeds, maar ik ben ook maar een deeltijd semi-hippie ;) Aan de andere kant ben ik me nu natuurlijk aan het ontwikkelen als snobistische whiskydrinker :lol:

Re: Hallo

Geplaatst: 01 Jun 2017, 22:09
door politrix
Welkom :goedgedaan