Geen whiskyverleden (geen druppel op tot voor kort), enkele maanden terug een keer met mijn zwager naar N&T van Mitra geweest, aangezien hij wel wat meer met whisky had. Ik sta voor veel zaken open, dus wilde graag een keer mee. Leuke ervaring en met de wijsheid vertrokken dat geen enkele whisky hetzelfde is. Dat wist ik uiteraard al, maar de bevestiging was evident.
Op een later tijdstip bij toeval twee standaard miniaturen pakketjes gekregen en toen toch weer gaan nadenken over het fenomeen whisky.
Afgelopen whisky weken bij G&G toevallig in de buurt, binnengewandeld en eigenlijk gewoon maar eens twee single malts gekocht. De fase blends heb ik overgeslagen. Ik kwam thuis met een Glenrothes select reserve en een HP 12yo. Waarom deze? Geen idee, leuke gok. Om ook de bourbon markt wat te verkennen laatst een JD 7 en een JB black gekocht. Die zijn allebei nog gesloten.
Hoe nu verder? Geen idee
In alles wat ik doe...ik slurp informatie op. Vandaar dat ik hier terecht ben gekomen.


Maar een gewaarschuwd man 



