Pagina 1 van 1
Whisky in Leiden- 6 juni 2026
Geplaatst: 07 Apr 2026, 22:51
door Nickolaas
Ha allemaal,
Zijn we nog forumgenoten op 6 juni in Leiden te vinden? Wij gaan met 4 man fijn weer die kant op!
Gegroet!
Re: Whisky in Leiden- 6 juni 2026
Geplaatst: 08 Apr 2026, 10:20
door Fat Bastard!
Dag erna sta ik in Geertruidenberg, Whisky in het Fort. Dus helaas, Leiden is wel een festival waar ik nog eens naartoe wil.
Re: Whisky in Leiden- 6 juni 2026
Geplaatst: 08 Apr 2026, 12:00
door Nickolaas
Ik vind em wel aan te raden, Dré. Goed aanbod, toffe locatie, geen bezopen prijzen ter plekke. En, een stad met een puik aanbod aan restaurants om naderhand je whiskybekkie en -buik te vullen met fijn eten.
Re: Whisky in Leiden- 6 juni 2026
Geplaatst: 14 Apr 2026, 20:33
door Bartjewhisky
Jazeker, ben erbij in Leiden. Samen met twee andere whisky fanaten. Leuk dat jullie er ook zijn
We zijn de afgelopen jaren ook in dezelfde samenstelling geweest en we vinden het een super toffe dag. Zowel qua whisky aanbod (van instappers & goedkoop tot oud & duur en alles daar tussenin) als qua gezelligheid. De ene heeft zo zijn favoriete standje en de andere twee struinen lekker wat rond. Tussendoor gezellig kletsen. Er zijn ook belegde broodjes inbegrepen, zeer nuttig maar wel alleen beschikbaar zo lang de voorraad strekt.
Vooraf staat er altijd een piper

Schotse muziek te spelen en achteraf gaan we gezellig ergens eten. Daarna naar het station en gaat iedereen weer zijn eigen kant op. Topdag! Heb er alweer een tijdje zin in

Re: Whisky in Leiden- 6 juni 2026
Geplaatst: 15 Apr 2026, 16:58
door francken
Nickolaas schreef:Ik vind em wel aan te raden, Dré. Goed aanbod, toffe locatie, geen bezopen prijzen ter plekke. En, een stad met een puik aanbod aan restaurants om naderhand je whiskybekkie en -buik te vullen met fijn eten.
Fijn festival inderdaad.
Als er niets tussen komt ben ikke er ook weer.
Tot ziens dan.
Tonny
Re: Whisky in Leiden- 6 juni 2026
Geplaatst: 07 Jun 2026, 15:41
door Herman

iedereen die geweest is een leuk en vooral lekker festival gehad?
Nog wat leuks/interessants tegen gekomen in de hel line up.?
Re: Whisky in Leiden- 6 juni 2026
Geplaatst: 07 Jun 2026, 21:25
door Nickolaas
Ik vond em weer puik! Mooi opgezet, meestal ruimte genoeg. Hartstikke goed gesorteerd. Veel rondgehangen bij de stand van Whiskynerds en een andere stand met veel mooi spul van van Campbeltown en Islay.