Pagina 1 van 1

10 jaar Whisky Live - Speciale bottelingen!

Geplaatst: 29 Jan 2010, 10:10
door JayDie
Op Whiskylive.com staan speciale bottelingen ter gelegenheid van het 10 jarig bestaan. Waaronder wat Japanners, een Evan Williams en een Highland Park 10yo.

Afbeelding

De HP's die ik tot nu toe geproefd heb waren geweldig! Benieuwd hoe deze 10yo het er vanaf brengt...

Re: 10 jaar Whisky Live - Speciale bottelingen!

Geplaatst: 29 Jan 2010, 16:39
door KSB66
Ik wil die Evan Williams wel hebben maar ik kan de 'nominated outlet' niet vinden waar je die kan bestellen.

Re: 10 jaar Whisky Live - Speciale bottelingen!

Geplaatst: 29 Jan 2010, 19:49
door JayDie
KSB66 schreef:Ik wil die Evan Williams wel hebben maar ik kan de 'nominated outlet' niet vinden waar je die kan bestellen.

Inderdaad vreemd... bij die bottlings kun je niet doorklikken. Dat kan bijvoorbeeld wel bij de "other bottlings"; daar staat dan (indien nog voorradig) een adres bij waar je hem kan krijgen. Misschien dat je iemand kan regelen die een fles voor je kan meenemen / regelen. Misschien het IWS?

Re: 10 jaar Whisky Live - Speciale bottelingen!

Geplaatst: 30 Jan 2010, 12:35
door KSB66
Als ik het kan bestellen dan doe ik dat liever. Maar er zijn diverse flessen die je gewoonweg niet kan krijgen.
Ik heb ook al geprobeert om flessen Four Roses uit Japan te bestellen maar tot op heden niet gelukt.
Ik vraag het wel aan mensen als ze ergens zijn/heen gaan of ze iets voor me willen meenemen.

Re: 10 jaar Whisky Live - Speciale bottelingen!

Geplaatst: 30 Jan 2010, 15:42
door JayDie
KSB66 schreef:Ik heb ook al geprobeert om flessen Four Roses uit Japan te bestellen maar tot op heden niet gelukt.

Misschien iets regelen met de vader van het vriendje van het zoontje van Eric :-D