Pagina 1 van 1

Kavalan whisky uit Taiwan de beste ?

Geplaatst: 27 Jan 2010, 22:37
door Whisky_Bas
Kavalan was onlangs in het nieuws, omdat hun whisky in een blinde test van een aantal andere (jonge) Schotse whisky's won. Zie bijv. dit artikel in de krant van wakker Nederland.

Whiskyfun.com plaatst kanttekeningen bij de euforie, zie WhiskyFun voor een amusant stukje over de werkelijke gang van zaken en wat er in de media van is gemaakt.

Toevallig is een vriend van mij net plannen aan het maken voor een reis naar Taiwan, ik ga hem zeker vragen om een fles mee te nemen!

Re: Kavalan whisky uit Taiwan

Geplaatst: 28 Jan 2010, 16:30
door Piet
Tsja, vooral dat artikel in Wakker Nederland is wel erg kort door de bocht en mist alle context en nuance :Scratch

Re: Kavalan whisky uit Taiwan

Geplaatst: 28 Jan 2010, 21:55
door JayDie
Het artikel op Whiskyfun verklaart wel het een en ander... Makkelijk en kort door de bocht vergelijken ja... Toch ben ik wel benieuwd geworden naar deze whisky; wellicht op eoa proeverij te proeven dit jaar (waar ik dan ook ben :P )

Re: Kavalan whisky uit Taiwan de beste ?

Geplaatst: 03 Feb 2010, 11:30
door Piet
First published in the Times on Monday... Hier het volledige artikel.

Hier ook nog wat commentaar op Malt Advocate "What does John know ?".

It was a competition that took place in Edinburgh and included several three year old whiskies, including the new English whisky (from St. Georges), blended scotch, a Bruichladdich whisky, and a Taiwan whisky (Kavalan). There were a list of judges, headed by veteren whisky writer, Charles MacLean. The Taiwan whisky was the winner.