De Snuiver - www.desnuiver.be

Hier kan gediscussieerd worden en kunnen meningen en ervaringen gedeeld worden m.b.t. websites, verenigingen, clubs en commerciële instellingen inclusief leveranciers en Independend Bottlers, die al dan niet staan in de onderstaande geclassificeerde lijsten.
Gebruikersavatar
Piet
Moderator
Moderator
Berichten: 8303
Lid geworden op: 31 Jul 2009, 00:51
Locatie: Vught

De Snuiver - www.desnuiver.be

Ongelezen berichtdoor Piet » 04 Okt 2010, 11:18

johan brugge schreef:Oops. Ik ben te snel geweest, denk ik. Hier is er nog eentje in Denderbelle-Lebbeke, Oost-Vlaanderen: restaurant De Snuiver. Ze hebben er een wijn- en whiskybar met maar liefst 100 single malt whisky's en ze serveren er geregeld een whiskydiner.

Kijk zo hebben we ze graag Johan. Deze staat nu ook in de lijst.

P.s. Terloops, maar toch, mocht je ze eens spreken. Ze hebben wel een probleem met hun website. Als je namelijk naar "www .desnuiver. be" gaat (zonder de spaties), hetgeen te doen gebruikelijk is, dan krijg je een foutmelding.
0 x
Piet, voor whisky-intimi Peat

johan brugge
Forum goeroe
Forum goeroe
Berichten: 4882
Lid geworden op: 13 Feb 2010, 11:08

Re: Whisky in een restaurant

Ongelezen berichtdoor johan brugge » 04 Okt 2010, 11:37

Ik weet niet goed wat je bedoelt, Piet. Ik krijg geen foutmelding, gelijk op welke manier ik naar hun site ga.
0 x
The only thing that tastes good in whisky is more whisky.

Les injures sont les raisons de ceux qui ont tort

Gebruikersavatar
Piet
Moderator
Moderator
Berichten: 8303
Lid geworden op: 31 Jul 2009, 00:51
Locatie: Vught

Re: De Snuiver - www.desnuiver.be

Ongelezen berichtdoor Piet » 04 Okt 2010, 12:04

johan brugge schreef:Ik weet niet goed wat je bedoelt, Piet. Ik krijg geen foutmelding, gelijk op welke manier ik naar hun site ga.

Zo zie je maar weer dat het niet altijd een voordeel is om van de hoed en de rand te weten.
Als je als "leek" "de snuiver" inklopt in een zoekveld (Google) dan komt de site bovenaan in de zoekresultatenlijst als http:// www. desnuiver. be/snuiver/default.aspx en daarmee kom je op de site.
Om een aantal redenen hebben we In onze lijsten liefst zo veel mogelijk "schone" URL's dus zoals ik eerder aangaf zonder al die poes pas er achter. Die gebruik je niet als zoekargument maar als adres in de browser.

Dat loopt tegenwoordig steeds meer door elkaar en vaak weten mensen niet eens meer het verschil. Wat mij betreft is het puur toeval dat je die site hiermee op Internet kunt vinden. Vandaar.
0 x
Piet, voor whisky-intimi Peat


Terug naar “Discussies, ervaringen en meningen over websites, verenigingen, clubs en commerciële instellingen inclusief leveranciers en IB's”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten