Pagina 1 van 1
New spirit kopen
Geplaatst: 02 Sep 2012, 13:26
door single malt sam
Hallo,
Het zou de bedoeling zijn een tasting te organiseren met de invloed van het hout op de whisky en daarom ben ik op zoek naar new spirit ( liefst een schotse distillery ). Iemand een idee waar ik dit (online) kan vinden?
Heb al bruichladdich x4 en glenglassaugh gevonden maar van deze laatste is het niet evident een tasting op de zetten en dit omwille van kostprijs !
Dus alle info welkom.
Re: New spirit kopen
Geplaatst: 02 Sep 2012, 19:41
door bdijkslag
Hoi,
Je zou New Make van Highland Park kunnen proberen te vinden, is wel mooi om aan te sluiten met HP's van diverse leeftijden.....
Verder is er ook nog Bladnoch Dew, de new make van Bladnoch.
Of je moet voor White Dog's gaan en dan gematuurde bourbon erlangs leggen....
Of zoiets

Bennie
Re: New spirit kopen
Geplaatst: 02 Sep 2012, 21:36
door single malt sam
Bennie,
bedankt HP is idd te verkrijgen in de shop maar enkel te verzenden binnen UK.
Re: New spirit kopen
Geplaatst: 03 Sep 2012, 14:53
door Soundwave
Of deze
http://www.whiskyvanzuylen.nl/index.php ... ne&id=2556 vergelijken met een Platte Valley corn whiskey?
Oow en misschien dat de Tullibardine Pure Pot Spirit hier nog te krijgen is
http://www.whiskystore.nl/uk/pages/special-malts2.php
Re: New spirit kopen
Geplaatst: 06 Sep 2012, 21:13
door Piet
Howel dit onder Schotse Malt staat toch maar even melden.
Zag zojuist dat
Belgian Owl ook een New Spirit aanbiedt.
The Owl Distillery biedt u daarom zijn ‘Belgian Owl’, Belgian Single Malt aan in vier vormen, zowel als Spirit, als als whisky:
- Spirit “niet gerijpt”: om u de identiteitskaart met de geurkenmerken van de streek waar de gerst verbouwd wordt te laten ontdekken.
- "Rijpende" Spirit: dat is het begin van de interactie tussen het distillaat en het vat, gedurende de eerste drie jaar.
- Whisky: na drie jaar en langer onthult de rijping in het vat zijn geheimen. Whisky moet een alcoholpercentage van 46% hebben.
- Whisky “direct van het vat” (brut de fût): hierbij duikt u als het ware in een vat op een welbepaald moment van zijn rijping. De whisky zal dan een alcoholpercentage van ongeveer 70% hebben.
Re: New spirit kopen
Geplaatst: 10 Sep 2012, 18:36
door Squat 'N Oats
Weet iemand waar die HP new make nog te vinden is?