Pagina 1 van 1

Wijzigingen in de evenementen kalender/agenda

Geplaatst: 18 Sep 2010, 12:48
door Piet
Gezien de groei van het aantal activiteiten in Festiviteiten, evenementen en proeverijen (NaT) agenda en aankondigingen hebben we gekeken hoe we dit werkbaar kunnen houden.

Er is ook gekeken naar een "echte" agenda maar daar zien we voorlopig vanaf, niet in de laatste plaats door de toegevoegde complexiteit.

Wat is er veranderd ?
Wat meer standaardisatie van het onderwerp. Graag zo veel mogelijk toepassen. Waar nodig passen we dat aan. Geen probleem. Een aantal richtlijnen is puur bedoeld om de beperkte ruimte van 60 tekens in de onderwerp-regel zo optimaal en consistent mogelijk te benutten (zie ook: Onderwerp_lengte_test..25abc30abcdefghijklmnopqrstuvwxyzab60 ).
Een aantal van de andere richtlijnen help bij het zoeken binnen het agenda-forum dan wel -rubriek.

Zie Agenda layout voor richtlijnen voor de onderwerpregel opbouw.

Kanlender van agenda evenementen

Geplaatst: 25 Jan 2011, 21:10
door Piet
De oplettende gebruiker heeft het natuurlijk al gezien, er is een overzicht-kalender met gebeurtenissen in de agenda-rubriek en later ook het archief.

Nog niet alles staat er in maar daaraan wordt nu gewerkt.
Het lijkt een nuttige toevoeging om de evenementen overzichtelijker te hebben en op verschillende manieren te kunnen bekijken.

In de rubriek Festiviteiten, evenementen en proeverijen (NaT) agenda en aankondigingen staat nu bovenin een link naar de kalenderpagina.

Uiteraard kun je ook gewoon naar de startpagina gaan (met de "Welkom & quick start!" link rechts-boven.

De agenda wordt door ons bijgewerkt met de evenementen die in agenda-rubriek worden gezet.

Re: Wijzigingen in de evenementen agenda

Geplaatst: 26 Jan 2011, 08:25
door JayDie
Ziet er goed uit :goedgedaan

Re: Wijzigingen in de evenementen agenda

Geplaatst: 11 Sep 2012, 21:39
door Piet
De kalender (op de startpagina) heeft nu ook een "Map" optie.

Nog niet alle volledige adressen zijn daar ingevoerd maar wel alle plaatsen waar een evenement plaatsvindt.

Re: Wijzigingen in de evenementen agenda

Geplaatst: 09 Jun 2013, 10:08
door Piet
Helaas was er een probleem met de kalender op de startpagina.

Inmiddels is deze vervangen door een hele nieuwe (andere software).
Jammer genoeg kan ik niet eenvoudig de evenementen van de oude kalender overnemen in de nieuwe. Pech.
In de komende tijd worden toekomstige evenementen weer toegevoegd.

Mocht je ergens tegenop lopen, vragen of suggesties hebben, this-is-the-place.