Naar wie woont waarGeolocaties     Naar de Whisky evenementen-kalender op de hulp-pagina Evenementen kalender      onze startpagina hulp-Index      Literatuur pagina     Naar de hulp-pagina van Het Whisky forum Welkom & quick start!         Naar het Contactformulier op de hulp-pagina van Het Whisky forum

Whisky Weetje van de Week, klik de titel om te tonen/verbergen. Wordt vóór elk weekeinde vernieuwd. Whisky Weetje van de Week  (Tonen/verbergen: klik de titel. Wordt elke vrijdag om 24:00 uur vernieuwd).              Gebruik een standaard Atom-feed (RSS) voorziening om Het Whisky forum te volgen.   Het Whisky forum op Twitter   Naar Het WWWhisky Design Award   Naar Index of Twitter Whisk(e)y Accounts   Bookmark and Share

Je WhiskyBase collectie in de ondertekening opnemen

Mededelingen met betrekking tot het forum, vaak van functionele of technische aard.

Je WhiskyBase collectie in de ondertekening opnemen

Ongelezen berichtdoor Piet » 09 sep 2009, 23:31

Dit is een samenvatting uit Verzamelen en verzamelingen.

Een website waar je eenvoudig en op een leuke manier je verzameling (collection) kunt vastleggen is WhiskyBase.com. Even registreren en dan kun je daar je Whisky verzameling opvoeren. Indien je de collectie vervolgens zichtbaar wilt maken in je ondertekening, kun je op basis van de door WhiskyBase gegenereerde code die te vinden is in "My profile", bijvoorbeeld dit in je "Ondertekening" (onder Gebruikerspaneel, Profiel van dit forum) zetten indien je dat met een tekst-hyperlink wilt doen:
Code: Selecteer alles
[url=http://www.whiskybase.com/collection.php?userviewid=41]Mijn voorraad[/url].
Dit ziet er zo uit
Mijn voorraad. Naam, plaats of wat je verder hier wilt zetten.

In het bovenstaande is, in de door WhiskyBase gegenereerde code die te vinden is in "My profile", het volledige "img" statement vervangen door je tekst (voorraad of verzameling of collection etc.). Dit I.p.v. de op WhiskyBase aangeleverde link die er zo uit ziet:
Code: Selecteer alles
[url=http://www.whiskybase.com/collection.php?userviewid=41][img]http://www.whiskybase.com/mc.gif[/img][/url]

Je kunt ook de volledige gegenereerde code in je ondertekening zetten. Hierbij het verzoek de "My collection" knop links in de ondertekening te plaatsen.
Dit ziet er dan zo uit:

Afbeelding Naam, plaats of wat je verder hier wilt zetten. Die tekst mag natuurlijk ook boven of onder de knop en al dan niet een hyperlink bevatten.

Code: Selecteer alles
[url=http://www.scotchandfolk.nl/]Scotch and Folk whisky presentaties met muziek[/url]
[url=http://www.whiskybase.com/collection.php?userviewid=869][img]http://www.whiskybase.com/mc.gif[/img][/url]
En dit komt er zo uit te zien:

Scotch and Folk whisky presentaties met muziek
Afbeelding

Als je de knop van Whiskybase wilt vervangen door de knop met "Verzameling" moet je in de bovenstaande code de "img"-tag vervangen met:
Code: Selecteer alles
[img]http://hetwhiskyforum.nl/_misc/mv.gif[/img]

Dan krijg je deze knop:
Afbeelding ... en dan werkend met jouw link.
Avatar gebruiker
Piet
Moderator
Moderator
 
Berichten: 6734
Geregistreerd: 31 jul 2009, 00:51
Woonplaats: Lelystad

Keer terug naar Forum gerelateerde mededelingen

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 0 gasten